Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok a már járó babátok...

Szoktatok a már járó babátok lábára olyan szandit adni ami még kicsit nagy? Nem sokkal kb fél centivel vettem nagyobbat.

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy cipőből sokan vesznek nagyobbat, mert hamar kinőné, és nem árt babának, és nem is kényelmetlen ettől még. De a szandin még látszik is hogy nagyobb mint a gyerek lába, mert elől nyitott, nem fog szegényem slamposnak tűnni? Egyébként Zetpol szandi, neten vettem , mert szeretem ezt a márkát.
2010. ápr. 30. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fél centi az nudli. Nyugodtan add rá, senkinek nem fog feltünni.
2010. ápr. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ráhagyás eleve kell is. Ha pont akkorát vennél, mint a lába, lehet, hogy 1-2 hét után vehetnél újat, mert kinőtte...
2010. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cipővásárláskor0,7-1 cm között kell lenni a lábújj ás a cipő orra közötti távolságnak. Ez az ideális. Kisfiamnak 3 mm a távolság, és még kényelmes neki a cipő.
2010. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :)
2010. ápr. 30. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!