Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lányommal szeretném...

8 hónapos lányommal szeretném megkóstoltatni a tésztát. Milyen legyen, durum esetleg másfajta? Turmixolhatom is neki? Még nincs foga.

Figyelt kérdés
Mivel adhatom neki, milyen zöldséggel, hússal?
2010. ápr. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem adhatsz már neki sima tésztát is, már kaphat glutén tartalmú dolgokat. Én úgy szoktam, hogy puhára főzöm, turmixolom főtt csirkemellel, és esetleg zöldséget is rakok hozzá(sárgarépa, cukkini, brokkoli).Ha túl sűrű, a tészta vagy a zöldség főzőlevével hígítom.
2010. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! esetleg túróval is elkészíthetem neki, mint egy tútóstésztát? persze, cukor nélkül.
2010. ápr. 29. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tojásos tésztát is kaphat.Zöldséggel,paradicsomszósszal,husival.
2010. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én durum tésztát használok, pont azért, mert az nem tojásos, ráadásul sokkal laktatóbb.

10 hónapos a baba


Adhatod túróval, gyümölcspürével, főtt darált husival, paradicsomszósz, sajtszósz stb.

2010. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a védőnő, hogy a tojásfehérje nagyon allergizál, azt ne adjak 1 éves korig, így én durum tésztát vettem, ami tojás nélküli, és csináltam "gyerek bolognait" pici olajon megpirítottam pár karika újhagymát, meg a husit, rá egy kis répa, meg paradicsom (előtte a parit forró vízbe dobd be, és 1 perc alatt lejön a héja) és külön megfőztem a durum tésztát, és összeturmixoltam, de már van több foga, így nem teljesen pépesre, hanem darabosra
2010. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!