Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes babám 2 óra óta nem...

2hetes babám 2 óra óta nem alszik. Csak a karomban van el, egy ideig, aztán gondol egyet és torkaszakadtából üvölt. Mi lehe a baja?

Figyelt kérdés
közben már szopiztunk, mérem, evett eleget, büfizik, a hasa nem fáj,remélem , mert adom neki az infacolt és mert nwem látom rajta a hasfájós jeleket. voltunk kintkicsit a teraszon 3kor, de aludni nem tud. pedig látom rajta, hogy olyan fáradt. sem kiságyban, babakocsibn, hordozóban, mellettem az ágyon nem marad el, csak a mellkasomon, de ott is csak ideig óráig...mikor úgy tűnik, elpihen, megitfelsír. szerintetek is az a baja, hogy nagyon fáradt? vagy a hasa fájhat? mi lehet a gond?
2010. ápr. 29. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hajszárítózni a pocakját!!! Közben körkörösen simizd! A meleg jó a pocira, a hangos és monoton zajra meg lehet h beájul a babád! Nálunk ez sokszor bevált!


*Sz*

2010. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk, ha fájt a hasa a kisfiunknak, a kezemre fektettem a hasára, alvó párduc pózban, akkor megnyugodott és el is aludt. Az az igazság, hogy mi így kapattuk el, ezért csak kézben tud elaludni, most még csak 3 hós, de sétálgatni kell vele. De mit tud tenni az ember, ha fáj a pici hasa, vagy máshogy nem tudod megnyugtatni. Espumisan és torna volt, szerencsére hamar elmúlt nálunk kb. 1 hós korára. Imádott rajtunk aludni, mostanában már ficereg, talán már nem kényelmes neki annyira.

Egyébként nekünk sem volt top napunk, nekem is feltűnt. Elmentünk sétálni, úgy lekezdett sírni, ki kellett venni, a kezemben jól el volt. Szerintem is van valamilyen front, máskor harmonikusabb napjaink vannak. És én sem tudtam délután elaltatni! Pedig álmos volt.

2010. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
azért gondolj arra is hogy még csak 2 hetes a babád,és kell neki a közelséged,bár valószínű hogy tényleg nagyon fáradt már.
2010. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!