Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben kell sapit...

Ilyen melegben kell sapit adni egy 6 hónapos babára a babakocsiban, ahol elvileg árnyék/félárnyék van? És még:

Figyelt kérdés
Bekenitek valami napvédővel a babátok arcát, kezét? Hétévégére 27 fokot mondanak. Mit adtok ilyen melegben a babátokra? A napozóban nem ég le a keze, lába? Nem izzad bele a babakocsiba?
2010. ápr. 29. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ma nem adtam rá sapit, mert nem érte a fejecskéjét a nap a kocsiban. 4.5 hós Nem kentem be semmivel. Ha már csupaszon lesz a lábacskája majd bekenem. Ma rövid bady és vékony rugi volt kint rajta, be sem takartam. Nagyon meleg van. Ha hétvégén tényleg olyan meleg lesz akkor már rövid kisfelsőt és vékony nadrágot adok majd rá.
2010. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még nyáron is adok majd sapit a babámra, ő is 6 hós. Most vékony pamutot adok rá, nyáron meg kendőt. Nem csak a nap miatt, hanem a szél vagy huzat miatt kell szerintem.

Az én babámon most hu. body és ujjatlan rugi van plusz egy vékony sapi.

A gyerekorvosunk azt mondta, hogy a babára mindig olyat adjak, amit mi viselünk + 1 réteg. Az ő hőháztartásuk még nem olyan, mint a nagyoké.

2010. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, határozottan kell sapi.Pláne, ha világos bőrű a babád. A nap ellen is kell, de a szél ellen is (a fülét védendő).

Én még nem kentem be semmivel sem őt, 8 hós lesz.

Hosszú ujjú body+nadrág+zokni+mellény van rajta ma a sapi mellé. Én nem adnék még rá rövidujjút, mert félek, hogy pikpak leégne. És nem is izzadt le, szóval jó volt így neki.

De minden baba más hőháztartású.

2010. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyen picinek még mindenképp kell sapi a kutacsot védendő.
2010. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig adok rá sapit, tavaly is kapott még a negyven fokba is egy kis kalapot. Most 14 hós.
2010. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!