Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is csinálta ezt...

Más babája is csinálta ezt mikor elkezdett felállni?

Figyelt kérdés
9,5 hos babom kb.1 hete áll stabilan ha van mibe kapaszkodnia.Este kb.60* álmában belekapaszkodott a kiságy rácsába és felállt aztán összecsuklott és aludt kb.5 percet aztán kezdte elöröl.Szerintetek ez mitöl lehetett?Nem fájt semmije mert nem sirt csak felállt lefeküdk.Egész este ezt csinálta és közben aludt mert a szeme csukva volt.
2010. ápr. 28. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyen mozgásfejlődési márföldkőnél mint a felállás gyakran van az, h annyira gyakorol és az idegei is ráállnak, hogy ez napi feladat, hogy még álmában is gyakorol szegény. Enyém is mikor felállt még álmában is próbált állni, mert akkor csak annak a gyakorlása volt a fontos és semmi más.
2010. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És mit csniáltál hogy befejezze?

Félek hogy beüti magát és akkor sirás lesz a vége.Ő viszont nagyon beletudja lovalni magát és orákig is sir estte ha valami gondja van.

Félek hogy ugy megüti magát hogy dokinál kötünk ki.

2010. ápr. 28. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
nem nagyon lehet mit tenni, nem kötözheted le, olvastam hogy van ilyen, a mozgásfejlőéd jelentősebb fázisaiban, és ez az, hogy felállt. szerintem nem tart ez olyan sokáig, amikor már nem lesz neki olyan nagy szám, hogy feláll, akkor biztos abbamarad. És szerintem még a kiságyban van a legnagyobb biztonságban, azért ott nem tud úgy elesni, hogy orvoshoz kelljen vinni, max a rácsba üti be a fejét, de ezen minden baba átesik. Az enyém is esett párat a kiságyban, de pár nap alatt szépen megtanult visszaereszkedni az állásból.
2010. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos sok mindent nem tudsz tenni. kb. 2 hét ment így. nekünk ikea ágyunk van nagyot szól, de nem fáj igazán ha be is üti magát
2010. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Voltunk ma dokinál amiatt hogy sétál a kiságyba körben miközben alszik és azt mondta alvajáro és homeos bogyot adjak neki.Addig nem foglalkoznak ezzel mig benem tölti a 3-4 éves kort.

Szerintetek meilyk homeos bogyo jo neki vagy ne adjak?

2010. ápr. 30. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez az alvajáró dolog hülyeség. Az én fiam is ezt csinálta, mert annyira ösztönözte az újdonság, hogy tud állni. Talán 2 hét volt ilyen aztán megszokta, hogy tud állni és kész, akkor már nem volt annyira érdekes.

2010. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!