Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos fiam nem hagyja,...

20 hónapos fiam nem hagyja, hogy a férjem simogassa a kezem vagy hasonlók, sírni is képes miatta. Másnál is van hasonló?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, sok gyereknél előfordul, féltékenység. Idővel elmúlik. Ölelgessétek meg hárman is egymást.
2016. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sok embertol hallottam, feltekeny, majd elmulik :)


Nekunk ninvs ilyen gond, nincs ferjem ;)

2016. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, a legtöbb kisgyereknél van egy időszak, amikor féltékeny valamelyik szülőre.

A lányomnál is két éves kora körül volt egy-két hónap, amikor elzavart az apjától. Egyszer a férjem ölében ültem, a lányunk odajött és közölte, hogy menjek onnét. Felálltam, arrébb léptem. Elégedetten ment játszani. Visszaültem. Odajött, erőszakosan elrángatott, majd ő ült az apja ölébe, nehogy megint elfoglaljam a "szent helyet".

2016. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

úgy érzi anya csak az övé :)

majd később jön az is, hogy feleségül akar venni :)


nagyon szeretik az anyát, nehéz nekik a valódi leválás.

előadáson mesélték, hogy a fiúk ebben a korban (amikor jóval nagyobbak) tanulják meg elválasztani a szexet is az érzelmektől. a lányoknak könnyebb, mert ők viszont anyával azonosulnak, így náluk nagy eséllyel együtt jár később is a kettő.

kicsit bonyolult és hosszú lenne részletesebben kifejtenem.

de szóval ez az anyáról történő leválás folyamatának egy lépcsője, ami kicsit megviseli őket.

2016. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
(*és az azonosneműek gyerekvállalása ebben a folyamatban is csak kárt tenne, jó nagyot csak megjegyzem, mert egy korábbi kérdésben ez volt a téma, és seni nem érti miért gyermekveszélyeztetés, na mindegy, csak kiírtam)
2016. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi 2éves fiúnk volt, hogy ellökte apukája kezét amikor megsimogatta a vállam, majd elmúlik.
2016. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nicy0518 ***** válasza:
Nekem ikreim vannak!!! A kisfiam egyáltalán nem volt képes elviselni ha bárki is hozzám ér... Egy éves és már eljutott arra a szintre ha valaki csak a kezemet megfogja akkor röhögve oda bújik ő is.... Az iker testvérénél más a helyzet.... Apához nem lehet hozzá nyúlni még egy újjal se.... Tudni kell hogy ő kislány... Valamelyik nap leteszteltük... Apa feküdt a szőnyegen... Én meg ráfeküdtem a mellkasára... Kisfiúnk röhögve oda futott és odabújt... Az apjára tette a kis fejét... Engem meg átölelt a pici kezével... A nővére ( aki csak 2 perccel idősevv mint ő ) meg bőmbölve szaladt felénk ... Ahogy odaért engem és az öcsikéjét is neki állt ütögetni hogy szálljunk le apáról... Mondjuk már 2 hetes kora óta inkább apa párti... A fiam meg anyás...
2016. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!