Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A terhesség alatt az arcomon...

A terhesség alatt az arcomon lettek pigmentfoltok azt hogy tudom eltüntetni? Már 7 honapja szültem, és van

Figyelt kérdés
annyira nem zavar,ha nem lehet hát nem,de ha van valami tippetek akkor örülnék,,mert a nap most rendesen kihozta és ugy nézek ki mintha napszemcsiben napoztam volna.
2010. ápr. 27. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
vichynek van pignemt foltokra kréme, az öregségi foltokra is jó, vagy kozmetikussal beszélj már sok helyen van gyümölcssavas hámlasztás, ami jó rá. drasztikusabb esetben plasztikai sebész segít szintén savval kezel. kerüld a napot, mert erősítheti, ha szoptatsz még van remény, hogy ha abbahagyod és a hormonszint ismét noralizálódik alakul valamit.
2010. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy idő után elfognak tűnni!

Nekem is voltak, és mikor abbahagytam a ciciztetést, eltűntek!most ismét kismama vagyok, és én is eszméletlenül foltos lettem!A szám körül mindig olyan mintha koszos lenne!

2010. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

még szoptatok,tényleg olyan mintha koszos lenne...

köszönöm a válaszotokat

2010. ápr. 27. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a nyakam lett "koszos", de szerencsére eltűnt magától :))))))))
2010. ápr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan mintha bajszom lenne (borzasztó!),bár senki nem veszi észre,csak ha felhívom rá a figyelmet...de persze én mindig és mindenhol látom.:-(

Én a kozmetikustól kaptam rá krémet,elég jól halványítja.És hallottam,hogy az Ilcsinek is és a Vichynek is van nagyon jó májfolt elleni krémje.

2010. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!