Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elszúrhatta az orvos? Ma...

Elszúrhatta az orvos? Ma voltunk a 15 hós oltáson és valami IVP-HIB-et kapott meg egy prevenárt. Nem MMR-T kellett volna kapnia? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Előszedte ma kiskönyvet. A 2, 3, 4 és a 18 hónapos oltásnál beragasztották a matricát, a 15 hónaposnál csak sorszámot írtak oda.
2010. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia.Voltál a dokinál?Mit mondott?
2010. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

majd írd ám meg mi lett a beolvasás után!

Kíváncsi vagyok.:D

2010. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Na sziasztok! megvolt a beolvasás és volt szabadkozás mint állat. Azt mondta nem gond mert hogy szokták így adni néha.Ja,mondom akkor mikor elbassz...k.Nemde?! Azt nagy hallgatás.Átmentünk egy másik gyerekorvoshoz.

Onnan tudtam hogy rossz oltást kapott hogy a betegtájékoztatót megkaptam és az nem az MMR-é volt.Neten meg utánanéztem az oltási rendnek és igazam volt.A vicc hogy észrevette miután eljöttünk de még egy telefont sem eresztett meg hogy: na te hülye "elkurtuk" (bocsi)

2010. ápr. 30. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!