Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elszúrhatta az orvos? Ma...

Elszúrhatta az orvos? Ma voltunk a 15 hós oltáson és valami IVP-HIB-et kapott meg egy prevenárt. Nem MMR-T kellett volna kapnia? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De, MMR-t kellett volna, a HIB-IPV, meg a prevenar 4 hónapos oltás. Mindenképp beszélj a dokival, én lehet a haját is leordítanám. Tiszta gáz.
2010. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Lehet ettől most valami baja?
2010. ápr. 27. 21:02
 3/14 anonim ***** válasza:

Baja nem lesz tőle, viszont a doki büszke lehet magára.

(mi a prevenarnak az utolsó részletét 1 évesen kaptuk meg, u h azzal lehet nincs baj, ha még nem végeztetek ezzel.)

Inkább azt tudom elképzelni, hogy összekeverte a babádat egy másikkal.

2010. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy most ezt kellet volna kapnotok és a 15 hosat máskor?
2010. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi a választ.Azt hiszem holnap bemegyek és azt amit tőlem kap azt a hátralévő életében emlegetni fogja.Ha meg nem ölöm.Azt mondta hogy a 18 hós oltás lesz ez.
2010. ápr. 27. 21:15
 6/14 anonim ***** válasza:
18 hónaposan kapja a diperte-hib-ipv emlékeztető oltását, nem értem, miért 15 hónaposan adta a te babádnak:S Lehet felcserélte a 15 és a 18 hónapos oltást, de akkor is beszélj a fejével, valószínűleg nem véletlenül ez az oltási rend Magyarországon. Ilyet... Nem is értem:P
2010. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tedd csak helyre a dokit.

Baja valószínűleg nem lesz,a babának, de azt hiszem nem állna meg 2 lábon a mondanivalómtól, pláne ha még magyarázkodni próbálna.Bár biztos próbál majd okosat mondani.....

2010. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
21:13 Nem hiszem mert a doki és a védőnő is azt mondta hogy az MMR jön.Szerintem az lehetett a baj amit írtatok is hogy összekeverte,mert elég sok pici baba volt és mi voltunk a legidősebbek.Nagyon pipa vagyok. Köszi a válaszokat.
2010. ápr. 27. 21:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi is ma voltunk a 15 hós oltáson.Most,hogy a kérdést olvastam elővettem a kiskönyvet.Mindíg be szokták ragasztani az ampullán lévő matricát.Most nem ragasztották be csak a sorozatszámát írták oda.Remélem,hogy mi jót kaptunk.Nem lehet,hogy az orvos véletlenül elírta Nektek?
2010. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazad van, a 15 hónapos oltás az MMR.

Honnan tudod, hogy nem azt az oltást kapta?

2010. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!