Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez jó etetőszék?

Ez jó etetőszék?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az ilyen etetőszékről? Stabil? (Kicsi a lakás)

[link]


2016. okt. 25. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért normális etetőszéket kapsz.
2016. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez maximum akkor jó majd amikor egyedül fog enni, mert ha így szándékozod etetni akkor szétmegy a derekad. Egyébként az etetőszékek összecsukhatók és berakható pl. két szekrény közé
2016. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát mi kaptunk egyet kölcsön, de az hatalmas. Kerülgetjük a lakásban! Nagyon nem jó így most, ezért gondolkodom másban.


Milyen típus az, ami olyan picire összecsukható? Nyugodtan linkeljetek!


Miért megy szét a derekam? Nem kötelező földön guggolni, székre tehető a leírása szerint. Pontosan akkortól etetném benne, mikor már jól ül. Még csak kóstolunk, de így is kiveszi a kezemből a kanalat és ő teszi a szájába...

2016. okt. 25. 15:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is kicsi volt a lakás- Asztalra szerelhetőt vettünk , legjobb választás volt, később, nagyobb lakásban is csak olyat használtunk a többi gyerekkel.


A gyerek nem érzi magát kiszorítva, kezdettől az asztaltársaság része, eléri ami az asztalon van, tudja mutatni, mit szeretne enni.


Ha mentünk/utaztunk bárhová csak lecsatoltam és vittem.


Ezer féle kapható, arra figyelj, hogy biztonsági öve legyen.

[link]


MOndjuk a másfél évesem odatolt egy széket és bemászott, amikor éhes volt. :)

2016. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hú, ez is érdekes. Picit félelmetes :)
2016. okt. 25. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló van ahhoz amit linkeltél.

Én nagyon szeretem, az egyik konyhai székre van csatolva, így nem foglal plusz helyet. Ha mégis útban van, összecsukom és elteszem, vagy bárhova visszük magunkkal.

Most már két éves a lányom, a tálca már rég nincs rajta, mert az asztalnál eszik, de a mai napig nagyon szeretjük.

2016. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia utolsó, a tiéteknek is vannak kis lábacskai vagy inkább sima vízszontes aljú, mint a Fisher price-os? Köszönöm, ha megírod
2016. okt. 25. 20:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk sima vizszintes az alja, Peg Perego márkájú, mindjárt megpróbálok kèpet keresni
2016. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. okt. 26. 03:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!