Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyesen teszem hogy ha már...

Helyesen teszem hogy ha már minden "trükk" hasztalan akkor a 3 hetes babámat a hordozóban altatom? Nem terheli meg a gerincét?

Figyelt kérdés
Nem alszik benne sokat, csak kb. 10-15 percet, aztán kiveszem, csak az elaltatás nehéz és ebben könnyebben elalszik.
2010. ápr. 26. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
megmondom őszintén, hogy nem túl szerencsés, mert nem jó a gerincének, és az sem jó, ha hozzászokik. Biztos, hogy minden "trükköt" kipróbáltál? Szerintem ennél jobb lenne a mózeskosár, az viszintes.
2010. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy ostobaságot csinálsz ! Tessék türelmesen a kiságyban elaltatni !
2010. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 honapos a kisfiam!Én is ott altattam,aztán magátol leszokott rola!:)Szerintem nem probléma!
2010. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kiveszed belőle, akkor nem gáz. Nem tudom hányszor altatod ebben egy nap, de esetleg próbáld meg babakocsiban elaltatni, ha elég nagy a lakás és nem sajnálod bevinni a kocsit. Egy ismerősömnek bevált és kb. 3 hós korában magától leszokott róla.
2010. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mivel ujszölötteknek is tervezik a hurcit gonolom nem baj ha bele is tesszük őket,mi sokat autozunk és amikor a fiam megszületett sokat vittük,gyakran aludt benne,igaz én nem tudtam kiszedni belöle,akkro felkelt,szoval nekünk benne aludt amig akart,nem szokott hozza,most 7 hos és már nem is alszik benne soha,magatol szokott el,3 hetesen azert alszik el benne mert ennyi idősen szerintem a legtöbbb mindenhol elalszik,az én fiam aludt mindig mindenhol,na most már sehol...:(

na de szerintem ha ráadásul csak 15 percet van benne az semmiképpen nem káros,de szerintem még napi 1-2ora sem.

annak idején én is rágódtam ezen,de nem kellett volna.persze engem is leszoltak akkoriban

2010. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányom kb. 4 hós koráig benne aludt és leszokott róla, semmi baja a gerincének. egyenesen ül.
2010. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor megnyugodtam hogy nem csinálok hülyeséget. nem minden nap csinálom, mert van hogy annyira elfárad hogy elég csak szopi közben kicsit többet simizni.
2010. ápr. 27. 00:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!