Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Tescos zold, vagy a lila...

A Tescos zold, vagy a lila pelus a jobb? Mik a kulonbségek?

Figyelt kérdés
Eddig csak a zold volt, ami nem rossz, viszont nekem elég vastag. A lila jobb?
2010. ápr. 26. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lilát már nem fogsz kapni... :( Pedig az jó volt... Helyette van most a zöld, ami nem rossz, jó sok pisit elbír, de nekünk a gumis hátrész hiányában mindig kifolyt a kaki. Ezért váltani kényszerültünk.
2010. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, most esett le, hogy most is van lila, a színes. És azt állítod szembe az Essentials-al. Hát akkor egyértelműen a zöld! Csak ugyebár nem elég rugalmas a hátrésze... Egy idő után eláll a fiam hátától és szabad az út a kakinak.
2010. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a zöld !!!!!!!! Nagyon jó !
2010. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a zöldtől kiütéses lett, de ha nem érzékeny a babád bőre, akkor egyértelműen a zöld a jobb.
2010. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a lila(de ezt már nálunk nem lehet kapni) a liberohoz hasonlított a zöld pedig ami most van az inkább a pempearshőz.Szerintem!De nekünk hála mind 2 jó volt.
2010. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, nálunk a Tescoban van mind a ketto!! Most a zold van itthon, és annak a csomagolásán is rajta va a lila is, Super fit néven. A zold pedig az essentials. Hogyhogy máshol nem lehet kapni?
2010. ápr. 28. 13:50
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
sz@r mind a ketto,a gyermeked megerdemel annyit hogy ne a pelenkan sporolj
2010. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem zöldet,kiütéses lett tőle a babám.Soha többet nem kéne Tescos.Bár semmilyen tescos dolgot nem szeretek.
2010. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez a jó pelus, ennek volt régen lila a színe:

[link]

Ilyen volt:

[link]


Ezt próbáltam, de nem jött be:

[link]


Ilyet pedig ne vegyél, ha nem akarod, h nejlon zacsiban legyen a gyermeked:

[link]

2010. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia!A 16:18-es válaszoló jól írja milyen volt régen a lila és milyen most ami zöld csomagolású na ezek jók voszont az utolós kettő az nem a legjobb pelus.
2010. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!