Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat puszilgatjátok a babátokat?

Sokat puszilgatjátok a babátokat?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés,de kíváncsi vagyok rá!Vajon én vagyok ilyen puszis?

Én sokat puszilgatom "nyomkodom",egyszerűen nem tudok vele betelni.Imádom szagolgatni a baba illatát.


2010. ápr. 23. 17:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
én is puszilgatnám ha élne
2010. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
nagyon sajnálom ne add fel:S:(
2010. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
igen,sokat mondhatni rengeteget,de nem vagyok az az erőszakos típus.de mindig megtalálom a módját hogy kapjon egy puszit,aztán a másikat és később még egyet,aztán a párját is....
2010. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
13hónapos a kislányom,és pont ma mon dtam apának,hogy már az agyára mehetek ennyi puszitól.Szerintem 10percenként adok neki egy sorozatot.
2010. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi meg nem vagyunk tul nagyok, csak 9 hetesek, de En is imadom az illatat.

Mindig puszilgatom amin hatalmasakat nevet.

Ha negyon jo hangulata van, neha ugy nevet, hogy rofogo hangokat ad ki.

Fulig er a szaja:)

Imadom O az en igaz szerelmem!!

2010. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi mar kinöttük a babaillatot.2.5 eves pasiszagu gyerekem van :D de imadom döncölni, amikor lehet puszilgatom csak sajnos kezd beszabalyozni:( Mar nem mindig engedi magat, max egy gyors puszi es megy a dolgara, de azert este meg reggel meg van a szokasos fetrengös hancurozos össze-vissza agyon puszilgatas:D
2010. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is sokat puszilgatom a kisfiam, 8 hónapos, nagyon élvezi, nagyokat kacag.:)Imádom a törpém.
2010. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát igen,minden Anya szereti a Gyermekét,úgy ahogy én is :))) Ez a legjobb dolog a világon,hogy az ember BOLDOG legyen a csemetéjével! Napi 1000 puszi minimum csak tőlem :))) Nagyon-nagyon szeretem!
2010. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
rengetegszer
2010. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
folyton puszilgatom, ő a második szerelmem! Sőt, régen azt mondtam, hogy sosem bírnám szájon csókolni a gyermekemet, meg hogy az milyen csúnya dolog. De annyira imádom a pici száját, hogy alig bírom megállni, mikor nevet, hogy ne szájonpusziljam. Így mindíg azt a kis részt puszilgatom, ami az orra és a felsőajka között van. 3 hónapos és folyton mosolyog, teli szájjal.
2010. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!