Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat puszilgatjátok a babátokat?

Sokat puszilgatjátok a babátokat?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés,de kíváncsi vagyok rá!Vajon én vagyok ilyen puszis?

Én sokat puszilgatom "nyomkodom",egyszerűen nem tudok vele betelni.Imádom szagolgatni a baba illatát.


2010. ápr. 23. 17:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

én is! EGÉSZ NAP

IMÁDOOOM

2010. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

Nekem sajnos nincs még babám de a nővéremnek a 4hónapos picijét nagyon sokat puszilgatom és én sem tellek be vele egyszerűen imádom és agyon tudnám szorongatni:):):)

Majd ha megnőőőőő meg ölelem jó erősen:)

Én is imádom az illatát...

szóval ez normális sok boldogságot kívánok , mennyi idős ő??

Puszi 19/L

2010. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igeeeeen!!!!!!!!Ő már a 3. baba,a nagyobbaknak úgy kell könyörögnöm,hogy üljenek kicsit az ölembe:(((
2010. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kislányom már 8 hónapos,őt már jól meg lehet szorongatni!!!

Imádom!!!!

2010. ápr. 23. 18:03
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Már 20 hónapos a lányom, de még mindig nem bírom ki, hogy ne puszilgassam folyton. De már ő is jön és kéri! :-)
2010. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én is szeretem puszilgatni!!!És anyám már rám szólt a múltkor hogy miért puszilgatom annyit a gyereket!!!Tök rosszul esett!!!
2010. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
persze! imádom puszilgatni meg megsimogatni a kis hajas buksiját!! :D
2010. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Babám 9 hónapos. Mindig puszilom amikor csak lehet. Férjemmel esténként hancúrozunk vele és olyankor szinte szertartásosan "elkapjuk" őt, és csak pusziljuk és pusziljuk, és pusziljuk .... Nagyokat kacagva fogadja a "letámadást". :)
2010. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 gyerekem van.A nagy SAJNOS már nagyon nagy(18 éves),így a kicsin(2 éves)élem ki magam(szegény,néha sajnálom...)szval a válaszom IGEN,nagyon sokat puszilgatom,mert I-MÁ-DOM!
2010. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is állandóan puszilgatom 7 hónapos kisfiamat, és észrevettem, hogy imádja, ha "nyúzzuk". Fetrengek vele az ágyon, csikizem, harapdálom, belepuszilok a nyakába, és hangosan sikít, fülig ér a szája, még a szemei is mosolyognak, csillognak. Egyszerűen nem bírom ki, imádooooom!

Ma annyira édes volt, hogy azt hittem, megzabálom. Odamentem vele egész közel a tükörhöz, saját magát nézegette a tükörben, közben vigyorgott, dumált, csapkodta a kezével a tükröt, majd a tátott száját odanyomta saját maga tükörképére, aztán odahajolt hozzám, és nemes egyszerűséggel bekapta az orromat. Kaptam egy nyálas puszit én is. :D B.

2010. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!