Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hogy jon a tel, esos...

Most hogy jon a tel, esos idok, lehet ugyanugy setalni pl.1-2 orat mint eddig? Vagy telen nem szabad mindennap ilyen pici babaknak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretunk setalni a 7 es fel honapos kisfiammal delutanonkent 1-2 orat egyhuzamban setalunk etetjuk a hattyukat. Szinte beletartozik a napjainkba de felek hogy a hideg esos igoszakban csak megfazitom mert ugye be kell bugyolalni. Mar most is nehezen turi a sok ruhat meg az arcaba fujo szelet. Ti hogy csinaljatok? Mit javasoltok?
2008. okt. 2. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen azt mondanám, hogy legalább egy órára vidd ki levegőzni.Nekem tavaly télen volt 6 hós a kisfiam és mindennap voltam vele lennt.Az arcát bekenheted vmi krémmel, hogy a szél ne szárítsa ki.
2008. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már nem is olyan pici!Az én babám 4 és fél hós,és bizony minden nap kb.1 órát sétálunk.Az eső sem zavar,van a kocsihoz esővédő.Én a nagy szélben is rá szoktam tenni,így se a szemének,se az arcának nem kellemetlen.Magamnak vettem bélelt esőkabátot-így nem kell ernyő,és nem ázok el-aztán már indulunk is.Ha még hűvösebb lesz ráteszem a lábzsákot is.-5 fokig lehet velük kimenni,amíg babák.Aztán már nyugodtan,mivel jönnek-mennek,mozognak.
2008. okt. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos ugy látom én vezetek az én picifiam 1hónapos volt 30.án de minden nap 5 órakor sír ha nincs kivive levegőre és fél 7-ig lent vagyunk vele.Semmi baja nem lesz sőőőt a jó levegő csodákra képes és erősíti is az immunrendszerét csak fel kell öltöztetni jól és semmi baja nem lehet.Én anno novemberi gyerek voltam de az anyukám hatalmas hóesésben is kitett a levegőre a teraszra nem esett a hó.Bundazsák aztán ki a Barbit :D a nagypapim meg mindig benyult a kocsiba és azt mondta olyan mint a katlan.:D
2008. okt. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, en is igy gondolom sot igy is tanacsolnam de valahogy a sajat babamnal mindig kerdesek merulnek fel:)
2008. okt. 3. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!