Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet babáknak való plüss...

Hol lehet babáknak való plüss fotóalbumot kapni M. országon? Neten esetleg?

Figyelt kérdés
Csak a grandon láttam, de majdnem 4000ft+1200 Pk. Ez kicsit sok. Köszönöm előre is!
2011. nov. 20. 11:43
 1/8 A kérdező kommentje:

ilyenre gondoltam:

[link]

2011. nov. 20. 11:49
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem pont ilyen, de plüss fotóalbum gyerekeknek, és állatfigura is van rajt, a kínaiban láttam! Talán 1000.- volt az ára!
2011. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

köszi ezt a kérdést, és a választ is, én is ilyet keresek!

Ebbe több képet is lehet tenni?

2011. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, úgy tudom 7 vagy 8 darabot. Nem olyat akarok, ami csak simán plüss, belül meg ugyanolyan, mint egy normál fotóalbum, hanem ilyet,aminek a belső lapjai is ilyen figurásak, színesek. Szerintem amit a kínaiban lehet kapni, az nem pont az, amire én gondolok. de köszönöm mindenkinek válaszát!
2011. nov. 20. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk van ilyen, Bp-en az Árkádban vettük a Játéksziget játékboltban. Nem volt 3.000 Ft az ára. A tesco is behozta most, de ott ha jól emlékszem 4.000 Ft körül vagy afelett van az ára.

Nagyon jó ez a fotóalbum, én többet megnéztem interneten mielőtt emelett döntöttem.


7 db fényképet lehet beletenni, a könyv végén pedig egy babatükör van. Nagyméretű könyv, minden oldalon van valami érdekesség a babának az aranyos figurákon kívül (simogatni, felhajtani, zörögni, sípolni lehet).


Emlékszem, hogy amikor kerestem, akkor egy balatonlellei bababolt internetes oldalán is megtaláltam, már majdnem megrendeltem, amikor tök véletlenül megláttam a játékboltban. Sajnos most a lellei oldalt nem találom újra neten. :-/

2011. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Á, megvan, ez volt az az oldal: [link]
2011. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. nov. 21. 15:51
 8/8 A kérdező kommentje:

A kérdést azért emeltem ki, mert bár sikerült megrendelnem, most így karácsony előtt, a megrendelésem után majd' 2 héttel a webáruház visszamondta a rendelésemet, mégsem tudja beszerezni...:( Leginkább boltok érdekelnének, a webáruházakból elegem van. De persze ezeket az ötleteket is várom.

(Ezt csak azért írtam le, mert már volt, hogy megkaptam, hogy miért emeltem ki a kérdést, nem kaptam rá megfelelő választ???!!!)

2011. dec. 12. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!