Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hós bábátok nektek sem...

9hós bábátok nektek sem hajlandó egyedül enni még?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kislányom,ha adni akarok neki a kezébe,hogy egye,akkor csak játszik vele,hiába teszem a szájához,hogy így csinálja...de ha én adom neki akkor meg eszi pl:keksz..Mikortól kezdenek egyedül enni?nasira gondolok,amit a kezébe adok nem rendes ételre gondolok..:)
2010. ápr. 20. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne csak a kezébe add, hanem vezesd a szájába is. Lehet, hogy nem tudja hogy ételt adsz neki. Eleinte mindig játszik a gyerek a kajával. Nacsira meg ne szoktasd rá. Én is megörültem neki, hogy önnáló a gyerekem, Most meg ott tartok, hogy megőrülök, attól, hogy óránként kér valami kaját.
2010. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Póbálgass és hagyd, hogy maga jöjjön rá,mit is kell a kezébe kapott dologgal tenni. Te hiába nyomod a kezét a szájába, ha nem érdekli. Majd rá fog jönni, ha kedve les az egészhez..
2010. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

9 hós a fiam és őt sem érdekli. sokszor olvasom, hogy a baba "kinézi" a kaját a szájukból, mikor esznek, nos az én fiamat ez is hidegen hagyja, holott most ebédre is megevett 260 gr-ot majd 50ml tea és anyatej:)))

2010. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nekünk szokott enni,ha mi leülünk és eszünk,bár most a fogzás miatt hol eszik,hol alig tudok beletömni még egy kis gyümölcsöt is,mert azt is 2-szerre eszi meg csak:(
2010. ápr. 20. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
szintén zenész :) de ez normális, kicsik még eben a korban ahhoz hogy önállóan egyenek :) Ráérnek még vele
2010. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!