Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vehetnek egy 1eves kislany...

Mit vehetnek egy 1eves kislanynak ajandekba szuletesnapra?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekbabakocsit, triciklit, valami építő játékot, babát - az én lányom imádja a babákat - esetleg egy olcsóbb gyerekbabakocsit babával együtt, aztán majd eltologatja.

:-)

Egy tanács: zenélő, beszélő, magától működő kütyüt szerintem nem érdemes venni.

Az én kislányomat kb. két percig kötik le, inkább az építőkockákkal játszik, vagy a formabedobóval, aminek se hangja, se fénye, de nagyon szereti.

Másik nagy kedvence a bébitaxi-tologatás, ezért gondolom, hogy a gyerekbabakocsit is nagyon szeretné tologatni.

Vegyél nekünk is egyet... :-D

Jó, csak viccelek...

2010. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi ikeás pakolós szekrényt vettünk, h hozzáférjen a játékaihoz, bébitaxi is élvezik, meg utána 14 hónaposan duplo lego állatkert is nagy sláger még most is
2010. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
1 éves kislányom van. Ő legjobban a formabedobót szereti és ...nem tudom a nevét :-) egy kis bója szerű valami amire karikákat lehet húzni :-)
2010. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. nekem a fiam egy évesen kezdett el a zenélő kütyükkel játszani, bár szerintem ezek kiakasztják a szülőket...én nem vettem ilyet, de rengeteget kaptunk...:)
2010. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hintaló:) Képeskönyv, puzzel, építőkockák, kréta, baba, babakocsi. Kismedence nyárra. homokozókészlet.
2010. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tüskevár ,kifestő könyv,baba
2010. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányom kapott képeskönyvet,babát,ikeából 1 sátort,ez lett a főnyeremény! kismotort,de azt még nem szereti,és 1 búgócsigát,amit szintén imád.
2010. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kis Gumilabdákat nagyobb kiszerelésben, waldorf baba, hintaló, búgócsiga, baba szintetizátor (ha van ilyen) vagy xilofon.
2010. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!