Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "tejtermékeket" ehet...

Milyen "tejtermékeket" ehet egy 6 hónapos baba?

Figyelt kérdés
3 honaposan kezdtem hozzátáplálni.Kétszer kap tápszert,reggel és este.a többi szilárd.Gondolok itt joghurtra,krémtúróra...?És mivel,hogy adjam?
2010. ápr. 19. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
SZerintem még ne adj neki más tejtermékeket, csak a tápszert. Ráérsz még vele 8-9 hónapos koráig.
2010. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még semmilyent ne adj, annyi mindent ehet,hogy a tejtermék még bőven ráér. Kár sietni vele, mert könnyen visszaüthet!
2010. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

...első vagyok:

max. tejpép.

2010. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tápszer és tejpép. Ezeket eheti szerintem. Joghurttal, túrókrémmel is várnék 8 hós koráig kb.
2010. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak olyan egyhangúnak tűnik:tápszer,tejpép,főzi,gyümi,tápszer.és ez minden nap..........
2010. ápr. 19. 16:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Babajoghurtot lehet kapni. Van olyan is, ami 6 hónapos kortól van. Védőnődnél érdeklődj. A kicsiknek még nem egyhangú, ne aggódj. Neki minden új íz "izgalmas".
2010. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted nem egyhangú 6ónapig csakis anyatejet enni? A babák még nem olyan ínyencek, mint mi. Nem szabad egy néhány hónapos csöppséget egy felnőtt elvárásaihoz hasonlítani. különben is ezekből annyiféle összeállítást lehet csinálni.. És a babák sokkal jobban érzik az ízeket, mint mi..nekünk unalmas, nekik különleges :D Én biztosan nem kísérleteznék a gyerekemen... és ha mégis allergiás lesz?? Utána már nem tudsz mit csinálni...
2010. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kislányomnak sem volt egyhangú, hogy 6 hós koráig reggel déllben, este, tízóraira, uzsonnára, éjjel mindig tejcit evett! :)
2010. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2010. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Humana babajoghurt és puding adható 6 hónaposnak, az én kisfiam nagyon szereti ezeket.

Ha nem ínyencek, akkor miért eszik az egyik féle kaját láthatóan szívesebben, mint egy másikat?

2010. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!