Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy allergiás-e...

Honnan tudom, hogy allergiás-e valamilyen ételre a babám?

Figyelt kérdés

A tünetekre lennék kíváncsi. Mert néha van rajta pár pici apró pötty, de nem tudom, hogy ez már lehet-e allergia vagy csak a melegtől, vagy valami mástól...

Olyankor zavar, amikor pl. először adtam narancsot és este láttam rajta pici pöttyöket a fülénél, nyakán. Vagy a fején 1-2 nagyobb pattanásszerűt.

Ha azt mondjátok, hogy allergia esetén tetőtől talpig pettyes a gyermek, akkor megnyugszom, hogy nálunk nem ez van :)


2010. ápr. 19. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugy jön ki mint nálatok.Nem tetötl talpig pöttyös csak hébe hoba van amikor csak a popsiján jön ki.
2010. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezek szerint ez már allergia lehet?! hű, az nem jó. Hogy lehet biztosra menni? Nyilván nem szívesen adnék neki sokat, abból amikre tippelek, hogy több pötty legyen rajta. Van más mód?

Mert ha ez allergia, akkor lehet, hogy a meggy, narancs, babakeksz és gabonapép is ludasok :(.

2010. ápr. 19. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk az allergia úgy jelentkezett, hogy másnap reggelre pöttyös lett a hasa, mellkasa, háta.Délre több volt a pötyi, majd estére teljesen vörös lett a felső teste.Még másfél hét után is látszódtak a pöttyök helyei kis dudorok formájában.

2010. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!