Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is nyelt félre az...

Más baba is nyelt félre az elején mikor cumisüvegről csőrös itató pohárra váltottatok?

Figyelt kérdés
9hós baba anyukája..
2010. ápr. 19. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, sőt cumisüveggel is előfordult, ha túl mohón evett vagy nem figyelt oda.
2010. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hajjaj, de még mennyire. A cumiból szívnia kell, a csőrös pohárból ellenállás nélkül jött a cucc. Nekünk átmenetként bejött a szelepes itatós pohár (nagyobb a lyuk, de szívni kell). Nekünk ilyen van: [link]

Vagy a sima pohár, mert ott látja hogy mennyi jön.

2010. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helló!

Hát én ki nem állhatom a csőrös poharat. Aventos van, sokszor ha nem elég erősen nyomom bele a fejet akkor folyik mellette és szegény lányom nyakába ömlik.

Próbáld ki, én ittam belőle hogy hogy jön, rengeteg levegőt szív az innivalóval együtt,pláne meg ha már kevés benne az innivaló akkor szinte csak a sok levegőt nyeli, nálunk is állandóan az van hogy félre nyel.

14 hónapos a lányom de inább a cumisüvegből kapja az innivalót, vagy pohárba öntöm a teát és szívószállal issza.

Bár mostanság inkább pohárból inna de a nyelvét nem a pohár alá rakja hanem mint a cica a pohárba nyújtja a nyelvét és mikor megdöntöm a poharat hogy valami menjen is a szájába akkor folyik végig a nyakán ruháján és öltözködés :S

Próbáld ki a szívószálas megoldást, nekünk nagyon bejött, sőt ha megyünk sétálni vagy kimozdulunk itthonról akkor mindig 2dl-es szívószálas üditő van nálam amit a boltban lehet kapni és azt issza, felét ő, amit hagy pedig én :) Ja, és utánna még fél órát elvan a dobozzal és a szívószállal.

2010. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia.Ilyen van nekünk is,csak lilába:)Dm-be vettük:)
2010. ápr. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!