Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik gyerekülést vegyem?...

Melyik gyerekülést vegyem? Tapasztaltok érdekelnek.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. ápr. 19. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A mi babánk 1 éves.Ugyan mi használtan vettük (piere cardin 9-25 kg-ig 13000.-)de szempont volt hogy mindenképpen dönthető legyen, tehát legyen egy fix talpa.Attól is függ szerintem hogy mennyit utaztok autóval, ill. hogy lesz e még kistesó.Drágát én csak akkor vennék ha lesz aki/akik kihasználják mert később nehéz lenne eladni is.De persze pénztárca függő is...
2010. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ez egy gyártótól van, csak más néven. Úgyhogy mindegy, mivel ugyanaz a kettő. Amúgy a múltkor láttam a Matti-ban hiperakciósan 19900,-ért, majd leesett az állam. Nézz utánna, hátha még van (bár kétlem).
2010. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nálunk szempont volt, hogy isofoxes legyen, dönthető legyen és a huzata mosható legyen, azok közül pedig olcsóbbat nem nagyon találtam. elég sokat vagyunk, leszünk úton.

Reményeim szerint ki lesz használva, mert kistesót is szeretnénk, és a kisfiam az első unoka a családban, a testvéreink kb. akkor fognak családot alapítani (jelen állás szerint) amikor mi már kinövünk abből az ülésből.

néztem a mattiban és ott is ugyanennyibe kerül

köszönöm a segítőkész válaszokat.

2010. ápr. 19. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
kicsit off: Anno mi is isofixes gyerekülést néztünk, de a brendonban az egyik eladó kimondottan lebeszélt róla, és az idő őt igazolta...ugyanis az isofixes ülések nehézkesen és kevésbé stabilan köthetők övvel az autókba...márpedig mi is állandóan úton vagyunk, és az idők alatt nem egyszer előfordult, h olyan autóban használtuk az ülést, amiben nem volt isofix-kiképezve...szóval ha még nem vettétek meg, sztem inkább hagyományos ülést válasszatok...
2010. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hmmm, akkor lehet újragondolni:)
2010. ápr. 20. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!