Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc hónapos babának, hogy...

Nyolc hónapos babának, hogy adjátok be a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Kislányom sajnos megbetegedett,amúgy szopik,a cumisüveget,csak esetleg,ha víz van benne,vagy anyatej,akkor fogadja el,akkor is nagynehezen.Esetleg abba tegyem bele?Próbáltam már a nurofennek a fecskendőjével,de úgy összeszorítja a kis állkapcsát,hogy kín szenvedés,mire sikerül bele erőltetnem.
2010. ápr. 19. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a barátnőm, és a doki is azt ajánlotta, vegyünk fecskendőt a gyógyszertárban, és azzal adjuk be. Nekünk bevált. Vékony a vége, nem olyan vastag, mint a Nurofenesnek.
2010. ápr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tescoba láttam gyógyszerbeadó játszócumit és nem is volt drága.
2010. ápr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lefogom, és amíg nyitott szájjal övőlt, beadom neki :( (


Egy 10 hós hiperaktív kis örökmozgó anyukája

2010. ápr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan belekeverheted az innivalójába, ha másként nem megy, de már én is voltam úgy sokszor, mint az utolsó válaszadó, hogy amikor sírt, hamar "belőttem" neki adagonként a Panadolos adagolóval a szájába. :S
2010. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is úgy adom/adtam be,h. a nurofenes adagolóval, leülök ölembe veszem úgy, hogy a feje a bal combomon van, a jobb lábamat ráteszem az ő lábaira, a jobb kezét magam mögé teszem, a bal kezést fogom a bal kezemmel, és közben azzal is tartom a fejecskéjét, beadom, és egybő összezsorítom a száját, ezzel autom. nyel.Hát így.:(de az orrát is így szívom .
2010. ápr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok,nagyon szépen köszönöm a választ mindenkinek!Hát az italába keverem varriáció sajnos nem válik be,azonnal megérzi az idegen ízt,meg amúgy is szopizik és a cumisüveget sem mindig fogadja el.A fecskendőt még megpróbálom,de úgy látom,hogy sokan vagyunk,akik csak sírás árán tudjuk beadni a gyógyszert.Mégegyszer köszi!
2010. ápr. 19. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!