Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 5 hetes babám szinte...

Baj ha 5 hetes babám szinte csak mellen szopizák közben alszik el? Magától nem tud hiába rakom le. Pár percig elnézelődik, majd sír. Későbbiekben ez mit fog jelenteni?

Figyelt kérdés
Eddig kb. 2 alkalommal aludt el a karomban, de akkor már nagyon ki volt. Kivétel ha sétálunk a babakocsiban. Próbálkoztam már, hogy ne igy legyen, de akkor csak üvölt, nem alszik el.
2010. ápr. 16. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj nincs ezzel semmi gond,normalis .N.agyon sok gyerek csak igy alszik el,köztük az enyem is persze!Semmi gond majd leszok rola,most meg nagyon picike kell neki nagyon cicci,meg te is!!
2010. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem meg a későbbiekben lesz ebből probléma.

Nyilván még nagyon pici és szüksége is van rád, de ez nam azt jelenti hogy éjjel nappal minden körülmény között vele legyél,mert rászokik és nehéz lesz róla leszoktatni.Az én lányom is szopizott de soha nem aludt el a cicin vagy ha mégis egyből raktam a kiságyba.Soha semmi problémát nem okozott az egyedül alvás sőt!

Nem azt mondom hogy tartsd távol magadtóla babád, de valahogy meg kell tanulni kezelni a helyzeteket.

2010. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 edus83 ***** válasza:
Ne aggódj,enyém is így alszik el a cumitól meg öklendezik,11hetes,és biztos sok mindenkinek,élvezd ki amíg lehet még úgy is szüksége van rá,hogy érezen.
2010. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így van rendjén! Miért lenne később probléma? Senki nem úgy születik, hogy magától el tud aludni. Nekem szerencsém van, kislányom 2,5 hós, most cicin beszunnyad, de mikor leteszem a kiságyába felriad. Aztán magától alszik vissza. 5 hetes lánykád addig szoptasd, míg leájul a ciciről. Addigra lakik jól. Majd később meglátod, hogy hogy tudod altatni a babád. Valaki ringatja, én csak leteszem. A szívedre hallgass. És érezni fogod, ha neked vagy a babádnak nem jó valami.
2010. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi. Előbbi vagyok. Nem tudom honnan vettem, hogy lánykád van. Ha fiad van, bocs. Biztos magamból indultam ki.
2010. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én babám 11 hónapos, de még mindig cicin alszik el. :)

Nem csak úgy tud elaludni, de ez a legkényelmesebb neki is és nekem is. Ha téged nem zavar, ne foglalkozz azzal, amit más mond. A baba tudja, mi a jó neki.

2010. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam!

Egyébként tényleg lányom van, ráéreztél.

A második válaszolónak írom, nincs mindig velem a lányom. Miután elalszik átrakom a kiságyba és ott alszik tovább. Az esetek 90%-ában. Mert északa előfordul, hogy én is bealszom vele együtt. De eszerintem ki nem?

2010. ápr. 17. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!