Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gesztenyével főztök valamit...

Ha gesztenyével főztök valamit, akkor milyen gesztenyét használtok? A bolti fagyasztottat? Miket és hogyan készítetek vele?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, igen. Van bio változat is, de nem mindig lehet kapni. Csirkehusival és joghurttal keverem. 7 és fél hónapos a lányom.
2010. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is pont most nézelődök a gesztenyével kapcsolatban, még nem ettünk, szeretném megkóstoltatni a babámmal. Én itt olvasgatok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=80&keres..

2010. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én "friss",héjas gesztenyét használok. Megfözöm,megpucolom,almához turmixolom.
2010. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is a bolti fagyasztottat veszem, de figyelj rá, hogy natúr legyen, én először lelkesen vettem egy olyat, amiben volt cukor, meg rumaroma:) Megettük gesztenyepürének.:D
2010. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A Sparban lehet kapni egész fagyasztott, hámozott gesztenyét. Igaz elég drága. Én ebből főzök pár szemet és utánna turmixolom gyümivel. Pl. szilvával nagyon finom vagy meggyel, de adhatsz hozzá bármilyen gyümit meg husit is ha már eszik a babád.
2010. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!