Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jövő héten lesz a fiam 5 hós...

Jövő héten lesz a fiam 5 hós adhatok neki spenótot? A fagyasztottat is szabad? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
5 hósan ne adj neki spenótot szerintem. Nekünk a védőnéni azt mondta, hogy olyan 8 hós kortól ajánlott a spenót és a sóska (heti 1x, lehet mélyhűtött is), de előbb ne! én ez alapján a táblázat alapján haladtam amúgy kb. [link]
2009. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 7 hósan adtam neki spenótot először. mélyhűtöttből csináltam neki. megfőztem, aztán tápszerrel kevertem össze neki, kis krumplit is főztem hozzá, így együtt adtam. az én fiam szerette. most már nem keverek tápit hozzá, csak krumplival turmixolom össze.
2009. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még ne adj spenótot. Én tegnap próbát tettem,mert úgy tudtam 6 hótól lehet adni. Bébiételben vettem, mégis meghajtotta a iam és pöttyös lett tőle :( Most egy darabig (mondjuk még 2 hónapig) nem próbáljuk meg újra. Egyébként nagyon izlett neki :D
2009. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7-8 hósan add inkább, és nekem azt mondta a védőnő hogy az első vizet amiben főződ öntsd le, mert abban kifő az oxáttartalom, amire nincs szüksége a babának, és a második vizben párold tovább. és úgy pépesitsd.
2009. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!