Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselitek a gyerek...

Hogy viselitek a gyerek hisztijét?

Figyelt kérdés

Sokszor szokott hisztizni?Ha igen, hogy jön ki nála?Mivel csillapítjátok ilyenkor magatokat hogy ne akadjatok ki.

Még csak 8 hós a fiam, de ha nem sikerül neki valami, vagy ha öltözni kell, vagy csak az orrát akarom megtörölni, olyan égtelen sírásba, kapálódzásba tud lendülni, mi lesz ha nagyobb lesz?!


2010. ápr. 15. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 9 hónapos lesz a jövő héten, és borzasztóan tud hisztizni. Én ilyenkor leülök vele szemben a földre, és karba tett kézzel, szó nélkül várom, mikor hagyja abba. Már látom a jelét, hogy érti, nem ér el hisztivel semmit. Remélem lesz türelmem végig kitartani, amíg leszokik, mert időnként a hajam akarom kitépni:( Ilyenkor elkezdek magamban dúdolgatni egy dalt, vagy gondolkozom azon, hogy mit főzzek hétvégén:)

ҝ

2010. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott hagyom egyedül,amíg abba nem hagyja.
2010. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a szó szerinti hisztit elég jól viselem.én is úgy teszek mintha nem is hallanám.megvárom még abbahagyja,utána azonnal leguggolok hozzá,hogy mit szerettet volna,de hisztivel nem ér el semmit,de megjegyzem hála nem hisztis típus.15 hós,időnként próbálkozik vle ha nem kap meg valamit,de ,ax fél percig tart már csak nála.én sokkal nehezebben viselem a nyűglődést,amikor semmi nem jó,amikor nem konkrétan hisztizik hanem csak nyávog,ezt nehezen viselem,mert nem tudok vele mit kezdeni.
2010. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kitessékelem a helységből, ha abbahagyta visszajöhet.
2010. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rólam lepereg a hiszti. Felőlem sírhat olyankor. Amíg abba nem hagyja, látványosan mással foglalkozom. 16 hónapos.

Szerencsére ritkán hisztizik, és nem kitartóan, max fél percig tart :)

2010. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A folyamatos nyivákolás, na az a gázos, én is nehezen tűröm. Rá is szólok, hogy fejezze be! Csapkodós-visitós hisztivel ritkán próbálkozik, mivel levegőnek nézem ilyenkor. 17 hós fiatalúr:)
2010. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ha nagyobb lesz és rájön a hiszti majd szerintem én is a levegőnek nézést fogom alkalmazni, de ilyenkor még nem sokra megyek vele szerintem.
2010. ápr. 16. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!