Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A BabaBónuszos 50%-os C&A...

A BabaBónuszos 50%-os C&A kuponnal mennyit lehet megspórolni? Milyen árak vannak ott? Ti mit vettetek belőle?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor a fiam kicsi volt akkor napozót vettem belőle, aztán bodyt de rájöttem hogy az nem jó ötlet.

Most a lányommal kaptam de a fiamra költöttem, 3500 ft-os tuti jó farmert vettem neki, így 1700 ért. Ez kifejezetten szép, elmenős gatyó, és piros az alja szóval unisex is.

A lányomnak majd télen veszek belőle télikabátot.

Egyébként e kupon nélkül sose tudnék ilyen új és márkás holmit megvenni nekik, mert nem adnék ki egy kis pólóért 2000-et meg egy pulcsiért 3000-et...

2010. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ilyen kuponból,mert arra volt szükség,és nagyon megtetszett egy napozót vettem neki.Kiderült nem igazán érte meg.

a másodikat egy téli nagyon jó 92es méretű kabátra használtam fel.Majdnem 7ezer volt a kabát így féláron nagyon megérte.És mivel a pocaklakó is fiú,még ki is lesz használva rendesen.:-)

folyton vannak ott is akciók.pl most néztem bodyk vannak 590-790.-ért.minden negyed évben meg az aktuális kiárusítás.pl utoljára 2bodit vettem 790.-ért a pocaklakómnak,és dupla(2darabos) kiszerelésű bébysapit.990.- nagyon édes.és jó minőségű is.Árban a kínai is majdnem ennyi,és sokkal kevesebbet bír ki.

2010. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Télikabátra tettük félre. 6000 helyett 3000 volt az ára. Nem mindegy.

Bodyt, rugit nem vennék rajta mert szerintem nem éri meg. tedd el és ha látsz valamit ami megtetszik de drága na akkor használd fel.

Csak ne felejtd el néha megnézni mikor jár le!!

2010. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a téli bundazsákot vettük neki 7000 helyett 3500-ért!

És láttam egy szettet múltkor ( zöld naci, zöld mellény plussz egy rózsaszín hosszúujjú, Apja vadász) 5000-értt és remélem kapnak megint mert az is nagyon tetszett 2500-ért megérné!

2010. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Body, póló stb nem éri meg tényleg. Én overált vettem neki, mert mindenképp kellett, 6 ezer helyett 3-ért. Jó lesz a következő gyereknek is :) Remélem lesz következő majd :D
2010. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont tegnap vettem két rövidgatyót a fiamnak. 1800 volt a kettő, szóval féláron 900, szóval 1 db csak 450 ft-ba került.

De igazatok van, tényleg érdemesebb egy drága dolgot venni, úgy többet lehet spórolni.

2010. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én valami középvastag kabit akarok venni a fiamnak, akkor ilyen 6-7 ezer Ft-ra számítsak? Köszi a válaszokat! :)
2010. ápr. 14. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!