Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Mit csináljak a...

Segitenétek? Mit csináljak a gyerekdokival? Szerintem ez nem normális viselkedés.

Figyelt kérdés
Megprobálom röviden leirni mi a gond. Amikor a babám megszületett akkor kijött a házhoz és megnézte. Az, hogy hóesett és csizmástol végigment a lakáson azt már megemésztettem. De és ez a legnagyobb gondom: nem hajlandó semmi gyógyszertárit kiirni a babának, a kötelező védőoltásokat egy hónappal később kezdte, mert ő ugy gondolta hogy igy jo (velem ezt meg sem beszélte és nem is szolt róla). Első baba akkor még nem igazán tudtam, hogy mikor kell az első oltást kapnia.Mostmár figyelek mindenre. Nem hajlandó semmi javasolt védőoltást beadni a babának. Mondta nekem, hogy tartsak tejmentes diétát (tehát teljes mértékben hagyjam el a tejet és tejszármazékokat) Én megprobáltam, de néha hibáztam.Ilyenkormegkérdeztem,hogy most mivan erre ő, hogy tönkreteszem a gyerekem. Moat a cammambert sajtot megkivántam és ettem is (hiba volt), megmondtam neki és erre ő hogy akkormostmár a gyerek szervezetében benne van a penészgomba és soha sem tudom onnan kiölni és hogy én lehet, hogy most nem érzem magamon, de 10 év mulva majd nagyon sulyos beteg leszek. Szerintetek ez igy normális? Ilyen egy gyerekdoki? Vagy mit csináljak?
2010. ápr. 14. 11:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát igen.. Az is gáz lehet, főle, hogy nem is tudsz mit csinálni, ha rokon.

Nálunk tegnap a tanácsadáson volt,hogy én még bent voltam és a babámat öltöztettem az oltás után és ő meg behivott egy másik babást. Pedig még akartam kérdezni tőle... Bár amugyis tök mindegy, majd megkérdezem a védőnöt, hogy melyik doki milyen a körzetben.

2010. ápr. 14. 11:57
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Húúú mintha a mi dokinkról írnál... nem Zuglóban praktizál véletlenül? :) Én otthagytam és jól tettem, helyette egy kedves körültekintő dokinénit választottunk. Aki nem mellesleg ismerteti az alternatívákat, ahelyett hogy csak homeopátiás, bio cuccokat ad (kötelezően). Amúgy hozzáteszem, majdnem tüdőgyulladás lett a vége egy egyszerű náthának, mert nem adott gyógyszert! Szóval én váltottam...
2010. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen nem tetsző viselkedés miatt azonnal orvost váltottam.Nincs annál jobb mikor érzed a gyereked biztonságban van és nem jössz ki kételyek között a rendelöből.
2010. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De igen Zuglóban lakom. Valószinü ugyanarrol a dokirol van szo. Te kihez mentél át?? Hogy hivják? Találnom kell valakit mert erre többé nem vagyok kiváncsi.
2010. ápr. 14. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!