Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Mit csináljak a...

Segitenétek? Mit csináljak a gyerekdokival? Szerintem ez nem normális viselkedés.

Figyelt kérdés
Megprobálom röviden leirni mi a gond. Amikor a babám megszületett akkor kijött a házhoz és megnézte. Az, hogy hóesett és csizmástol végigment a lakáson azt már megemésztettem. De és ez a legnagyobb gondom: nem hajlandó semmi gyógyszertárit kiirni a babának, a kötelező védőoltásokat egy hónappal később kezdte, mert ő ugy gondolta hogy igy jo (velem ezt meg sem beszélte és nem is szolt róla). Első baba akkor még nem igazán tudtam, hogy mikor kell az első oltást kapnia.Mostmár figyelek mindenre. Nem hajlandó semmi javasolt védőoltást beadni a babának. Mondta nekem, hogy tartsak tejmentes diétát (tehát teljes mértékben hagyjam el a tejet és tejszármazékokat) Én megprobáltam, de néha hibáztam.Ilyenkormegkérdeztem,hogy most mivan erre ő, hogy tönkreteszem a gyerekem. Moat a cammambert sajtot megkivántam és ettem is (hiba volt), megmondtam neki és erre ő hogy akkormostmár a gyerek szervezetében benne van a penészgomba és soha sem tudom onnan kiölni és hogy én lehet, hogy most nem érzem magamon, de 10 év mulva majd nagyon sulyos beteg leszek. Szerintetek ez igy normális? Ilyen egy gyerekdoki? Vagy mit csináljak?
2010. ápr. 14. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom:( Mire vársz még?? Szabad orvosválasztás van, én úgy otthagynám mint a csuda...
2010. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen válts gyerekorvost, a tiéd elég gáz. Valószínű nagyon régóta praktizál, és megvannak a berögzült szokásai, ami nem igazán jó sem neked, sem a babának. Meg elég nagy tahó, már ne haragudj, ha végighordja egy újszülött otthonában a sarat:(

Ha nagyon ki vagy akadva rá, egész nyugodtan bejelentést tehetsz a kamaránál, hiszen pl. az oltási rend kötelező, nem véletlenül találták ki úgy, ahogy van, érdekes, ha egy szülő nem adatja be, börtönbe kerülhet veszélyeztetésért, de a doki büntetlenül tehet bármit? Persze, hogy nem, úgyhogy válts, és jelentsd!

JÓ babázást!

2010. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress más dokit!!!!!!
2010. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a tejmentes diéta csak akkor kell, ha a babád tejérzékeny, de még akkor sem jön ki minden babánál, ha fogyasztasz ilyet, csak ne legyen több naponta fél liternél több tejalapú.
2010. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet gyerekorvost váltani.Én is megtettem.Te is keress másikat!
2010. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Finoman szólva is érdekes ember lehet, szerintem váltsál!


Különben allergiás, vagy hasfájós a babád, vagy miért találta ki ezt a tejmentes diétát?

2010. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Huh.. köszönöm a válaszokat megnyugtattatok, hogy nem én vagyok tul érzékeny.

Egyébként tej és cukormentes diétára utalt abban a pillanatban amikor elsőnek kijött a házhoz (semmi baja nem volt a bőrének, sem kiütés sem hasfájása nem volt). Amikor megmondtam, hogy szoptatok akkor mondta ezt is és azt is hogy tejszaporitó teákat nem szabad innom, mert nem jok semmire és a babának is ártok vele.

2010. ápr. 14. 11:29
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként azótakijött a picuron a tejkiütés amiről itt azt olvastam, hogy az anyai hormonok miatt van. Szerinte azért van mert nem diétázom és amugyis tuletetem a babát. De már elmultak a kiütések is.. :) szerencsére
2010. ápr. 14. 11:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is váltottam dokit, pedig csak fele ilyen h...e volt.
2010. ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
ez nem normális!És bocsi az offért!De ekem meg rokon a gyerek doki és a kisfiam 1 éves mindig előre hív a védőnőnél is !Gyógyszer írásnál sem kell sorba állni ,meg semmi és zavar mert ez miatt rám pipák az anyukák pedig mondtam már neki hogy A... légyszíves ne hívj minket előre ez így nem fer!De csak előre hív 1 éve folyton!Szégyellem is magam de ha orvost váltok megsértődik tuti!Ő a körzeti amúgy is!Legközelebbi gyerek doki 20 km!
2010. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!