Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babájának is vannak...

Más babájának is vannak csendes időszakai?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez?
2010. ápr. 14. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt kisfiamat le nem tudtam vakarni magamról, tegnap viszont ahová raktam, ott elvolt. Pedig már épp kezdtem megijedni, hogy szeparációs szorongás kezdődik nála, mert egyszerűen WC-re nem tudtam elmenni szinte, ahogy kimentem a képből, már kiabált is. De tegnap meg egy kis angyal volt. Játszott, ha megunta az egyik csörgőt, letette, keresett magának egy másik játékot, szinte nem is foglalkozott velem. Talán elvonult valami front? Nem tudom. B.
2010. ápr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Ha arra gondolsz, h még egyik nap gagyarászott és utána egy darabig nem, akkor mi vagyunk rá az élő példa. Kisfiam 3,5 hónapos korától elkezdett aktívan mozogni (átfordulás, kúszás, mászás, felülés, felállálás), és ebben az időszakban egyeltalán nem beszélt, csöndben volt. Most 7 hónapos, 1 hete kezdett lépegetni a bútorok mellett, és most visszajött a hangja is, olyan jókat kurjongat, h öröm hallgatni és nézni ahogy közben vigyorog. Úgyhogy ha nálatok is ez van, nyugi, ha a mozgással van elfoglalva, akkor a beszédre nem tud koncentrálni. Ja és még annyit, h ha a hallásával nincsen baj, akkor meg aztán tényleg megnyugodhatsz.


*Sz*

2010. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó!Igen pontosan erre gondolok.A babám kb 2 hete mondogatta hogy mamm,ba és krákogott,hehehézett.stb tehát gagyarázott.Nevetgélt....Most meg nem már 2-3 napja.

Most kúszik ezerrel.Sokszor ha vissza jövök a szobába keresnem kell, hogy hol is van éppen.

Azért ez érdekes: )

Köszike

2010. ápr. 14. 09:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez nem fog így maradni, bár én is megijedtem! Kimozogja magát, aztán majd le sem lehet lőni :)))))))


*Sz*

2010. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi, félreértelmeztem a kérdést. (Bár a kisfiam is nagyon "csendes" volt, de mégis máshogy.) :)
2010. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
,,Mégis máshogy" ezt mégis hogy érted?
2010. ápr. 14. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy olyan nyugodt-csendes volt. Máskor nagyokat sikongat, meg gagyarászik, de tegnap szinte hangját sem hallottam, csak úgy eljátszadozott magában.
2010. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem.Talán éppen felfedezett valamit.: )
2010. ápr. 14. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!