Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hurutos megfázást mivel...

Hurutos megfázást mivel kezelitek 1 éves babánál?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvos.

Ő majd felir rá gyógyszert.

2010. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi arra mar kaptunk koptetot. Ejjel folyamatosan megy a parologtato (eleg nagy erovel), es lefekves elott 2 oraval mar egetem a mecsest az eukaliptusz olajjal. Igy ejjel is kap levegot. Ja, es sok sok orrszivas. Nekunk nagyjabol 10 napig tartott.
2010. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja bocs de hurutos megfázás nincs.Nekünk most volt először légcsőhurut + torokgyuszi.

Inkább nézesd meg dokival!

2010. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a természetes gyógymódok híve vagyok, ezért ilyenkor homeopátiás "bogyókat" használok. Nekünk nagyon beváltak. Nem lehet túladagolni és nincs semmi mellékhatása. A tüneteket elmondod a gyógyszertárban, s ott segítenek. Én a Homeopátia napjainkban c. könyvből szoktam kinézni a megfelelő szert. Külön leírja a gyerekek adagjait is. Kanál végével összetöröm, pici vízzel feloldom, és megissza 19 hónapos kislányom. Szerintem megéri kipróbálni, mi pl lázat is ezzel csillapítunk szükség esetén. Nem drasztikusan csökkenti, hanem fokozatosan, de úgy gondolom, ez jobb is a szervezetnek. Remélem tudtam vmit segíteni. Üdv!
2010. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!