Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mennyi ideig...

Szülés után mennyi ideig hullott a hajatok? Szedtetek rá esetleg valamit? Volt ami bevált?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja szültem, és iszonyatosan hullik a hajam. Ha valakinek van tuti tippje, én is szívesen fogadom :)
2010. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy a legtöbb hajhullást a vashiány okozza. Mind két gyerekem születése után szedtem (tovább) a vasat így minimális hajhullással megúsztam. Persze így is hullott kicsit, de csak rövid ideig.
2010. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után kb. 5 hónapig hullott rendesen. Most már 17 hónapos a lányom, és a hajam most még dúsabb lett, mint terhesség előtt volt :) Nem szedtem rá semmit. Elmúlt magától. (Persze egészséges táplálkozást igyekeztem csinálni).
2010. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is borzalmasan hullott, szülés után kb 2 hónappal.Már azt hittem kopasz leszek.Revalidot szedtem rá, napi 3 kapszulát.Állítólag magától rendeződött volna úgy is ha nem szedek, de szerintem a kapszula segített.
2010. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónapja szültem és 1 hónapja de csomókban hullika ahajam!Tudtam h lesz ilyen (vagyis hogy természetes) de ennyire!Pénteken megyek dokihoz,majd megírom mit javasolt!
2010. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 hónappal a szülés után elkezdődött a "szülés utáni hajhullás"CSOMÓKBAN hullt a hajam,tele volt vele a ház.Egyáltalán nem a vashiány okozza,ez hormonális eredetű,semmivel nem kezelhető a probléma és magától elmúlik,ha a szervezetedben újra helyreállnak a dolgok.4 hónapig tartott ez az állapot,majd egyik délután megjött az első menszeszem és a hajhullás leállt,pedig délelőtt még rengeteg hajam kihullott.Azóta sem hullik.Szóval nekem 4 hónapig tartott,van akinél ez elhúzódik,mindenkinél más.
2010. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én gyermekem most 16 hónapos,és még mindig iszonyúan hullik a hajam,nekünk még a szobában a falon is szokott előfordulni,még néztem is,hogy hogyan került oda a hajam?? :D:D Úgyhogy sajnos nem csökkent,tele a ház vele,így megyek fodrászhoz,és levágatom,mert derékig érő hajam van,kicsit vágatok le,nem az egészet,kb 10 cm-t:) Revalidot én is szedtem,szerintem is az jó,és újra fogom szedni.
2010. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csomókban hullt a hajam szülés után pár hónapig, elől két oldalt már ki is kopaszodott, de utána nagyon gyorsan kinőtt,most meg rengeteg babahajam van, nagyon sok nőtt helyette. Nem szedtem semmit.
2010. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!