Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 hónapos babám gyakorlatila...

A 3 hónapos babám gyakorlatilag két napja alszik. Ez normális? és csak az időjárástól van?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a védődőt, ha másért nem, hogy megnyugodj. Bár három hónaposan még sokat alszanak, de ha te soknak tartod, jobb ha elmondod neki.
2010. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teljesen normális, ilyenkor még esznek- fent vannak picit- alszanak....de jó is ez.... :)én nekem már lassan egyéves, a délelőtti szunyát elintézte 40 perc alatt, most majd játék játék játék következik úgy délután 3ig, és ha szerencsém van akkor is alszik picit....
2010. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

9,5hónapos kisfiam lassan két napja NEM alszik, alig két órával letudja az alvást/nap. És már csak a "leütöm" módszer segíthet:S

Éjjel pl felkelt, rázta az ágyát, és bömbölt, felvettem rutinosan, hogy megnyugtatom, visszalaszunk, kalap. Fityfenét, csak folytatta, magunk közé vettem, felült, sírva kacagva elkezdte kelteni az apját, menjenek játszani, fáradtan letettem mellénk a földre, akkor ütötte az ágyunkat, hogy foglalkozzunk vele, éjjel 3kor:S

Elaludt 5perc múlva felkelt, sírt megint, majd 15percíg próbált felkelteni, akkor megint bömbölt, tényleg ott tartottam, leütöm:S

Ennyi alvás ellenére pillanatok alatt szedi szét a lakást, és eleven, még csak nem is nyűgös:S

2010. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11:11nnek írom, hogy nyugi!:) folyamatosan változnak, hidd el neked is lesz még jobb. Az enyém eddig délelőtt 11- fél 1ig aludt nagyjából, a mai alvás meg 40 perces volt és itt parádézik körülöttem. Éjjel 3-4 szer felsír.... szerintem az idő így hat rá.....de az is lehet hogy 1-2 hónapig ez lesz a trendi:)
2010. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na igen, az alvástrendek:) 4hónaposan egyik napról a másikra felcserélte a nappalokat és az éjszakákat. 2hétig ez ment, nappal bármit tehettem egyszuszra átaludta, enni sem kelt fel, ellenben éjjel. Evés, és játék, és minden:S Mosott-hulla efekt. Aztán egy napot szó szerint átaludt, és minden helyre került. Azóta megvan az éjjeli és a nappali műszak:)
2010. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor mással is előfordult, /fordul.De hogyan kell vigyázni arra, hogy ne cserélje fel a nappalt az éjszakával? mert hiába próbálom fárasztani napközben, ha álmos, akkor bárhol elalszik. vagy csak sir, h fáradt és le kell tennem.
2010. ápr. 13. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!