Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mesekönyvekből meséltek...

Milyen mesekönyvekből meséltek 16 hónapos babátoknak, illetve mi a kedvenc játéka?

Figyelt kérdés

Mi Szutyejev Vidám meséit olvassuk, csak lassan én kezdem nagyon unni, így szeretnék néhány új mesét is olvasni neki, hátha megtetszik valamelyik. Természetesen képes könyvre gondoltam, illetve valamilyen állatos mesére. Bár ez utóbbihoz nem ragaszkodom, mert néhány napig a Legyél te is kamionsofőr! és ezen sorozat egyéb könyvei is nagy slágerek voltak.

A játékok terén a kisautó a nyerő, építőkockával nem hajlandó játszani, illetve minden érdekli, amit szét lehet szedni. Tudtok javasolni valamit ezek alapján?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 13. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mesélek neki nagyon, mert nem köti le egyelőre, este meg főleg nem. Napközben nézegetünk könyveket, de nem lehet mesélni neki, mert ellapoz, meg otthagy hamar.

a kedvenc játéka az bármilyen dolog, amit tologatni lehet, kis fa tolóka, dömper, szék, bébitaxi, sőt ha engedném a szemetes is. építő nem nagyon érdekli. én csináltam neki házilag formabedobót, és abba mindenféle kacatokat rakunk, még nem rendeltetészerűen használja persze. és a babáját szereti abajgatni, mostanában a bilire ültetés a sláger.

2010. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam szereti a kis vakondos meséket,a Thomas mozdonyosokat,Bartos Erika könyveket

Fiam kedvenc játékai minden a konyhából,most is éppen főz:)

2010. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

13 hos és a szia,sziát hozza folyton ( [link] nagyon szerezi, én kevésbé :))

a szomszéd kislány az annapetit szereti, nekem is szimpibb (www.annaespeti.hu/)

2010. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elozo vok a konyv cime szia,szia jó napot, füzesi zsuzsa rajzaival


900ft olyan formabedobo, ami anno nekunk is volt, sima gömb alaku (a csodagömb), annyit jatszik vele, hogy a ferjem mar eldugta kinjaban :))

2010. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!