Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig használtato...

Mennyi idős koráig használtatok cumisüveget?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen hagytátok el a cumisüveget? Reggelinél, vacsoránál? Napközben víznél? Mikor szoktatok át csörös varázsitatóra vagy rendes csőrös pohárra?
2010. ápr. 13. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves, de inni még a cumisüveget használjuk. Próbálkozik már a csőrös pohárral, de a cumisüveget jobban szereti.
2010. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

1 éves kora után nem sokkal egyszerűen csak eltettem az üveget,kapott helyette csőröset,abból állandóan lötykölt,minden teás lett,azt is kidobtam és már pohárból iszik a 17 hónapos kisfiam.

Sajnos nem iszik tejet,tápszert.

Lehet akkor nehezebben ment volna...

2010. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos esti-reggeli tejet cumisüvegből még mindig...napközben már olyan ivó kulacs szerűségből aminek visszanyomható a teteje, vagy pohárból, de ez a reggeli esti tejezés nem emgy másból :( Pedig már 2 éves elmúlt.

A kislányomat nem szoktatom rá az tuti:))

2010. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam reggel-este még cumisüvegből issza a tápszert. Napközben már teljesen leszoktunk róla. Varázsitatót használunk, és tanítom a pohárból ivásra is.

(O)

2010. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lényeg maradt le, bocsi. Pár napja múlt 1 éves.

(O)

2010. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!! :)
2010. ápr. 13. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én babám 12,5 hós koráig szopizott, volt pár hét, amikor esténként pótoltam tápszerrel cumisüvegből, de teát, vizet nem ivott semmilyen formában.

Azóta egyáltalán nem iszik semmilyen tejet, tápszert csak a vizet hajlandó meginni, azt is pohárból, amit még mi tartunk. Cumisüveg, csőrös pohár szóba sem jöhet(ett). Egy ideig kanállal kínáltuk az italt, de azzal elég sokáig tartott.

18 hós, imádnivaló downos kislány anyukája

A Te babád mennyi idős?

2010. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!