Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy egy gyerekül...

Honnan tudom hogy egy gyerekülés nem "balesetes"?

Figyelt kérdés

Használtan akarunk venni MAxi Cosi Priori gyerekülést 03-ast, újrahúzott anyaggal, csak nem tudom mit figyeljek rajta?

Amúgy 12500 ft, az jó ár ugye?

köszönöm a válaszaitokat.


2010. ápr. 13. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában nem balesetes. No meg, ha az is lenne, akkor nem lehetne észrevenni rajta, mert pont az a lényege, hogy megvédje a gyereket. A huzat valószínűleg azért új, mert elhasználódott.
2010. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem tudod meglátni rajta, mert lehet rajta hajszálrepedés, és akkor már nem biztonságos.
2010. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi is gondolkodtunk rajta, hogy esetleg használtat veszünk, de tényleg nem tudhatod, hogy nincs e az ülésen valami olyan sérülés, amit így észre sem lehet venni, meg úgy voltunk vele, hogy jobb élőben látni, beleültetni agyereket, meg belepróbálni az autóba. Ezért mi inkább újat vettünk. Persze sokan vesznek használtan is, és tényleg jó árban van amit írtál. Van benne szűkítő is? Mert szerintem az nagyon fontos.
2010. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!