Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gumicsizmából nagyobbat...

Gumicsizmából nagyobbat érdemes venni?

Figyelt kérdés
azért kérdezem,mert azt nem olyan könnyű feladni,nem?
2010. ápr. 12. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

nekünk pont akkora van mint a lába, és kínlódunk is eleget,most cserélek nagyobbra:)

2010. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem érdemes venni semmilyet.

Ha nagy feltöri a sarkát mert ki-be járkál benne a lába.

Ha pont jó akkor meg felléphet az a gond hogy nem hajlik rendesen a bokánál ikor lép és ott töri fel a lábát.

TAPASZTALAT!! 2 csizma+ fölösleges pénz kidobás volt. Ja és + szenvedett a gyerek.

2010. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de esőben mit adjak rá,mert most két napig esett és kellett mennünk.
2010. ápr. 14. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van és volt is gumicsizmánk, sose volt vele gond. Lehet kapni nagyon kényelmes kis csizmákat. A feladással sincs gond, amikor vettem a mostani gumicsizmáját a leányzónak, egy számmal nagyobb volt, mostanra pont belenőtt, de semmi gond vele. Esőben jó szolgálatot tesz, amúgy meg az a nem mindegy, milyen zoknit adsz alá. Ha puha pamutzoknit, nem lesz gond a felhúzással. Lányom most 20 hónapos, két hónapja egyedül veszi fel a gumicsizmáját, csak szólok neki, öltözzön, megyünk ki, már veszi is fel.

Én soha nem bántam meg, hogy vettem, az utóbbi napokban is vajon miben vittem volna ki a gyereket az esőben? Ha meg nem viszem ki, nem bírok vele, nagyon igényli a mozgást. Életem legjobb befektetése az esőruha és a gumicsizma volt.

Ja és nem csak esőben hordjuk a csizmát, akkor is azt vesszük fel, ha kertészkedünk, locsolunk, a saras csizmát könnyű lemosni.

2010. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 20as a lányom lába és 20as a gumicsizmája is. Könnyű feladni, egyáltalán nem nehéz ezeket. Most is hogy esett az eső nagyon hálás kis dolog, én őszre is venni fogok a lányomnak és akkorát mint a lába.
2010. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én angol turiban vettem a lábméretének megfelelően ilyen csizmát,nagyon szereti(sokszor a lakásban is ebben lenne),könnyű feladni rá.

2010. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kisfiamnak még nincs 20-as a lába,21-es csizmát kapott.Ma volt rajta először,nem volt semmi problémája:)

2010. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NEkünk két gumicsizmánk is van, imádtam őket. Könnyen ráment a lábára, nem volt nagyobb, mint a lába-az hülyeség, csak feltöri és nem tud menni benne rendesen.

De most már én sem vennék két gumicsizmát, inkább legyen 2 cipője és cseréld

2010. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!