Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnycsatorna átmosás sikerült...

Könnycsatorna átmosás sikerült minden babának elsőre?

Figyelt kérdés
3hós lányomnak átmosták a könnycsatornáját,mert amióta megszületett csipásodott a bal szeme.Átmosás után még hány napig csipásodik a szem,mert most is nagyon csipás?2hét múlva kell visszamenni megmutatni.
2010. ápr. 10. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk kb.2 hónaposan mosták át. A fiamnak annyira be volt már reggelre csípásodva, hogy nem tudta kinyitni a szemét. :( Aztán az átmosás után már nem, nekünk nem kellett visszamenni.

Remélem veletek is minden rendben lesz és nem kell megismételni. Én a babámmal együtt zokogtam. :(

2010. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A miénknek is átmosták kb 4 hónapos volt. Szegénykémnek úgy beszáradt reggelre hogy alig tudta kinyitni.Én naponta többször kamillával mostam meg kétféle szemcseppet írt a gyerekorvos, még az átmosás előtt. Aztán a szemész azt mondta, hogy csak langyon vízzel mossuk le, semmi mással, ha még olyan lenne pár napig, de nekünk utána elmúlt. Meg a gyerekorvosunk és a szemész szerint is jobb 3 hónapos kor után mert ha előbb, fennáll a lehetősége, hogy újra átkell mosni.
2010. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a lányomnak kétszer kellett mosni, mert az első után továbbra is csipásodott a szemecskéje. Egy hétre rá újra átmosták neki. Azóta oké,de ennek ellenére néha-néha csipás neki, és jobban könnyezik, mint a másik szeme. Ezt mondták, hogy az átmosott szem mindig érzékenyebb lesz neki. :(

Ha cseppentgesz neki, és nem múlik el, lehet hogy 2 hét múlva átmossák neki is újra.

2010. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.Vissza olvastam a válaszom, nem gyenge a szóismétlésem: neki,neki, neki :-)) Bocs! :-D
2010. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!