Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kislányom nem...

11 hónapos kislányom nem eszik darabosat, pedig már van 8 foga! Kénytelen vagyok neki üveges bébiételt adni, mert a főztömet nem eszi-pedig 5 hósan ette! Le akarom szoktatni az üvegesről, mit tehetek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor az én kislányom nem ette a darabosat a Vitacolant ajánlották. Hála istennek nekem a bébiételt nem ette,de sztem próbálgasd sűrűbben kínálgatni a te főztödet,és próbáld meg megállni,hogyha a te főztöd nem eszi nem kap mást. Ez csúnyán hangzik igaz. Nagyon nagyon végszükség esetén bontsd ki a bébiételt.
2008. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj neki kézbe adható falatokat adni, amit el kell csócsálnia, ezt a legtöbb baba szereti. Az én fiam is 11 hónapos, mondta a védőnő, hogy mostmár adhatok neki kis kiflit, kenyeret, persze nem önálló étkezésre, hanem valamelyik étkezés után. Pedig az enyémnek még egy foga sincs, de nagyon szépen eszi ezeket. Így talán megkedveli a darabosabb dolgokat, rászokik a rágásra. Az, hogy a te főztödet nem eszi azért nem jó, mert akkor később mit adsz majd neki? Amikor már azt kéne ennie, amit ti. Szerintem azt is megpróbálhatnád, hogy veszel valami üveges kaját, mondjuk brokkolis csirkehúst, és te is ugyan azt főzöd, és az üvegesbe először csak egy kicsit keversz abból amit te főztél, aztán mindig egyre többet.
2008. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!