Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mehetek dolgozni...

Mikortól mehetek dolgozni baba mellett? Menniy idős korától? Ha dolgozok akkor munka mellett jár Gyes?

Figyelt kérdés

Tehát 1 éves kor után mehetek dolgozni és akkor Gyes is jár?

Vagy hogy müködik?


2010. ápr. 9. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
GYES mellett dolgozhatsz. A gyerek 1 éves kora után időkorlátozás nélkül.
2010. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dolgozni bármikor mehetsz, csak ha visszamész dolgozni, akkor a GYED-ről le kell mondani, és ha ez a baba 1 éves kora előtt történik meg, akkor GYES még nem jár, csak 1 éves korától. De GYES mellett teljes munkaidőben lehet dolgozni. Nálunk a kövekezőképpen alakult: kb. 6 hónapos korunkig ugye járt a TGYÁS, aztán kb. másfél hónapot GYED-en voltam, és mikor kislányom 7,5 hónapos volt, vissza kellett jönnöm dolgozni, és ezáltal le kellett mondanom a GYED-et. Szerencsére a felügyelet nálunk nem volt probléma. Mikor 1 éves lett, igényeltem GYES-t, és azóta azt is kapom.
2010. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem jár GYED, csak GYES, és ezért is kérdeztem meg hogy mikor mehetek dolgozni, de akkor 1 éves kora után mehetek és akkor utána is jár még a GYES.
2010. ápr. 9. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!