Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebédre készített krumpli+répa+...

Ebédre készített krumpli+répa+csirkehusit meg lehet melegíteni, amit nem evett meg ebédre?

Figyelt kérdés
2 kanállal evett meg, és az a kérdésem, hogy kb. 2-3 körül odaadhatom e neki melegítve.
2010. ápr. 8. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Szia!Persze,hogy oda!Ugyan mi baja lehet?Magadna se szoktad megmelegíteni?Csak friisen eszed meg?Szerintem nem!:-)
2010. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valószínű azért kérdeztem, mert nem tudom a választ. Egy babánál sokkal jobban odafigyel az ember.
2010. ápr. 8. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
1 vagyok!Persze,hgy jobban odafigyel az ember na,de azért túlzásokba se kell esni!Nem porcelán babák!Nem bántani akarlak csak szerintem ez annyira egyértelmű!Bezzeg a bébiételeket minden anyuka nyugodt szívvel adja a babának(boltira gondolok)!:-)
2010. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem eszi meg én beteszem neki a hütöbe és következö evésnél odaadom.De mindig megkostolm elötte mert a mulkor olyan hülye ize lett töle hogy nem adtam neki belöle.Lehet hogy tovább volt kint mint gondoltam.:-((Pedig frissen nagyon finom volt.

Szoval nyugodtan odaadhatod neki.

2010. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem értem mire akarsz kilyukadni első válaszoló? Én sokkal jobban vigyázok a gyerek kajájára, mint pl. arra, amit én eszek, de ettől még nem porcelánbaba, csupán az anyukája körültekintő. Bébiételt pedig én is csak egyszer melegítek, mint ahogy rá van írva, nem szabad többször. Nem értem, honnan vetted, hogy az anyukák többször melegítik, de én nem szeretem ha egy kalap alá vesznek mással, mikor nem is ismersz. Nem kell válaszolnod, nem ez volt a kérdésem. A válaszokat köszönöm, pláne az utolsó anyukának.
2010. ápr. 8. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!