Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti milyen Orszívót...

Anyukák ti milyen Orszívót használtok, milyent érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Porszívóra csatlakoztathatót,sima műanyag.
2010. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a sima kézivel sincs semmi bajom.
2010. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
porszívósat, nagyon jó, de gondolkozom, h. veszek elektromosat, mert sokat utazunk és nem tudnám a miénket használni.
2010. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Porszívósat. Már 2* volt nagyon náthás 9 hónapos babám és mondhatom, hogy amilyen mennyiségű váladékot ki tud szívni az orrocskájából, hát azt biztos nem lehetne máshogy. Egészen fentről is szívja, ami nagyon fontos, amikor igazán beteg a pici. Tudom, egyik alkalommal 3! hétig volt tele az orra, még éjjel is szívni kellett, mert nem tudott aludni tele orral.

Én csak ezt ajánlanám.

2010. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi kézivel kezdtük, eleinte jó volt, de amint rendesen eldugult az orra, vettünk porszívósat, most már azt mondom, a kézi felesleges pénzkidobás volt (a drágábbat vettük). Én is az elektromoson gondolkoztam, de nem ajánlották, a hatása a kézi és a porszívós között van. Egyébként a férjem néha a szájával oldja meg a porszívóssal az orrfújást, nem kell aggódni, a szájába semmi nem kerül és hatásos!
2010. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. ápr. 8. 09:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is a porszívósat használjuk nagyon ajánlom a nagyobbik gyerekem majdnem négyéves és nekünk nagyon bevált a kicsinél még nem volt rá szükség remélem nem is lesz még egy ideig (még csak 5 hós).
2010. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én ezt nem értem. Épp az előbb próbáltam a kézi kis összenyomós-szétengedőset, már kb. ötödik alkalommal, mert mindig olvasom itt, hogy van, akinek bevált. Ezért én is újra-újra előveszem, hátha csak én vagyok ilyen béna. De nekem NEM MŰKÖDIK! Úgyhogy kaphattam elő a porszívót... (nem vagyunk náthásak, csak egy kis cicakaki eldugította az orrocskáját).
2010. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!