Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek először babátok...

Mikor vittétek először babátok cirkuszba, amikor már tetszett is neki, és végig tudta ülni a műsort?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam másfél éves, én még pár évig tuti nem viszem, engem 4 évesen elvittek, és hosszú hónapokig rémálmaim voltak a "bogócról", azóta is rosszul vagyok, ha pl tévében látok bohócot.

Olvastam valahol, h a cirkusz világát kb kisiskolás korban értik meg nagyjából a gyerekek, előtte is lehet elvinni, de okozhatsz ilyen problémát a gyereknél, mint pl nálam.

Vagy semmi baja nem lesz, és nagy cirkusz rajongó válik belőle :)

Figyelem majd a válaszokat, én is kíváncsi vagyok, h miket írnak mások :)

2010. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6-7 éves korban.Előbb nem tudtak ennyi időt nyugton maradni.
2010. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 és 4 évesen nem igazán érdekli, ez ár biztos...

4 évesen a bohócot már értékelte, a többit nem.

Szóval 5 éves kor előtt biztos nem...

2010. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 4 éves volt,amikor elvittük cirkuszba

Moziba 3 éves korától visszük rendszeresen,ott sem volt semmi probléma,izgés-mozgás

2010. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Férjem unokatesójának az ikerlányait 3 évesen vittük el először, nekik nagyon tetszett és ki is bírták, nem voltak nyűgösek. Mi akkor állatos előadáson voltunk, nekünk is és a papájuknak is van lovuk,imádják, így nagyon érdekelte őket az előadás.


*Sz*

2010. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!