Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alszik el másfél-két...

Hogyan alszik el másfél-két év körüli gyermeked? Mi a menetrend este és mi délután?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
melléfekszem, fogom a kezét és elmondom az altatós meséjét.
2010. ápr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Este 9 körül fürdés, rögtön be a szobájába, tápi a nagyágyon, be a kiságyba, leteszem és alszik. 17 hós múlt.
2010. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Délután egytől alszik két órát minimum, aztán uzsi, séta/uszoda/játszi/barátnőzés/mamák jönnek/mi megyünk, 6 körül hazajövünk, vacsizik egyet, közös játék apával is együtt, aztán fürdés...stb, az előbbiekben írtam le, vagyis előző voltam:)
2010. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

fél1-től alszik kb. 2órát,utána uzsi, játszótér.este 6kor velünk vacsorázik ( csipeget), 7kor még egy séta( ha nincs túl hideg).8kor fürdés(nem szeret fürödni, így 5-10 perc alatt megvan).utána tápszer a kiságy melletti ágyon, utána be egyből a kiságyba, és kijövök és alszik is.

20hónapos

2010. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam ebéd után alszik 3 órát(12-kor van ebéd)

Este fél 7-7-kor van vacsi,fél 8-kor fürdés,8-kor megy aludni,előtte olvasok vagy éneklek neki.

2010. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányom 12-f1 körül ebédel,1-f2-től alszik kb.1.5 órát.

Este 8 előtt egy kicsivel vacsi utánna fürdés(szeret nagyon fürdeni úgyhogy min.15 perc)f9-kor ágyikó.Nem altatunk,leteszükk az ágyba,apa beteszi a hálózsákba,puszi ,megkapja a foszforeszkálós párnáját,villany lekapcs.Alszik reggel 8 körül-ig v. tovább.17 hónapos a lányom.

A&V

2010. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13-13.30-kor van a déli alvás, melléfekszem az ágyába, már nem rácsos ágyba alszik, hanem rendes ágyba és 3-5 perc és el is alszik általában úgy hogy átöleli a nyakamat. Este 21.30-22 között alszik el, beviszem a szobájába, apával leoltják a villanyt, beteszi az ágyikójába én még egy kicsit odahajolok, hogy meg tudjon ölelgetni és kijövök és el is alszik. Reggel meg 8.30-kor szoktam kellteni.
2010. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!