Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy fizetős...

Hallottátok, hogy fizetős lett a babáknál a hasi és feji ultrahang szűrés? Tudok egy olcsó helyet, bővebben lent!

Figyelt kérdés
6000 ft-ért megcsinálják a hasi-, feji ultrahagot és még csípőultrahagot is, így külön orthopédiára sem kell menni! Budai egészségközpont, telefonszám: 061-489-5200, itt lehet bejelentkezni.
2010. ápr. 6. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Na már 6000-ért? Novemberben voltunk, akkor még csak 5000 volt:( Amúgy sztk-ban továbbra sem kell érte fizetni, de itt legalább nem kell órákig várakozni:S
2010. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták, hogy kell fizetni. Mi a Madarászba tartozunk és ott 8000ft lenne csak a hasi és a feji uh.
2010. ápr. 6. 12:45
 3/10 anonim ***** válasza:
A Bethesdába tavaly még ingyen csinálták,igaz hónapokkal előbb be kellett jelentkezni.
2010. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a dél-pestiben szültem októberben, december körül voltunk hasi és koponya uh-n és teljesen ingyen volt. Csípőszűrésre pedig a 18. ker-i sztk-ba mentünk, ott is ingyen volt.
2010. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na akkor csak velem szívóznak, vagy idén táényleg fizetős lett???
2010. ápr. 6. 12:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Januárban a Budai gyermekkorházban ingyenes volt és be kellett jelentkezni. Én kérdeztem akkor és azt mondták, hogy csak akkor kell fizetni, ha nincs tb kártya.
2010. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A csípőszűráés ingyenes, azt tudom, csak itt egy helyen lehet intézni mindent.
2010. ápr. 6. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi most februárban voltunk a budaiban, ingyenes volt, gyerekorvosi beutaló kellett hozzá, időpontot csak 6 héttel későbbre kaptunk, a vizsgálatnál nem volt csúszás és megcsináltak mindent (koponya és hasi uh, csípőszűrés).
2010. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: hol voltatok pontosan? Ebben a budai centrumban, amiről írtam? Engem már csak a feji uh érdekel, mert közben a hasi uh-t megcsinálták, mert a héten beteg lett a kisbabám és szükségessé vált a kórházban :(
2010. ápr. 10. 07:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Budai Gyermekkórház -
2014. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!