Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Milupa 7 gabonás pelyhet is...

A Milupa 7 gabonás pelyhet is fokozatosan kell bevezetni mint az új ételeket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kapott már glutén tartalmú ételt, akkor nem. Ha még nem kapott, akkor viszont szerintem ne ezzel kezdj. Inkább reszelj bele a gyümijébe egy babakekszet, és csak fokozatosan vezesd be az ilyen magas glutén tartalmú dolgokat.
2010. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem kapott.Babakekszet adjak?És azt hol lehet venni?
2010. ápr. 6. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik nagyobb boltban, drogériában, ahol vannak a bébiételek, ott találsz. Létezik Hipp-es is, de én pl. tescoban vettem biscotti fosfovit kekszet, ami tej- és tojásmentes (sajnos ezek nem túl olcsók).

Illetve ha szoktál adni üveges babadesszertet, akkor azokból is létezik olyan, ami alma-banán gabonával, vagy vegyes gyümölcs gabonával. Ezekben sem sok glutén tartalom van, csak éppen annyi, amivel be tudod vezetni. B.

2010. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. ápr. 6. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!