Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért okosabb egyik baba a...

Miért okosabb egyik baba a másiknál ugyanannyi idősen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:)

Mert nem egyformák az emberek.... pl:Miért okosabb az egyik felnőtt a másiknál?

2010. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Mi, felnőttek sem ugyanolyan IQ-val rendelkezünk:)

Minden ember más és más, ki ebben jó, ki abban.

2010. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt mondanám, hogy másban ügyesebb az egyik, mint a másik, úgy, mint a felnőtteknél. Az okosság az egy más kérdés.
2010. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Lehet,hogy az egyik felnőtt azért is okosabb a másiknál,mert sokkal többet tanult,de a babáknál ez nem mondható még el.
2010. ápr. 5. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Én épp ezért írtam, hogy különböző az emberek IQ-ja. Hisz az velünkszületett.

Egy felnőtt pedig nem okosabb a másiknál, aki sokat tanult, hanem műveltebb.

Hiszen pl. egy fizikust nem lehet egy kategóriába tenni egy orvossal, de mindkettő okos a maga területén.

Egy baba pedig épp azért "okosabb" a másik babánál, mert veleszületett intelligenicája különbözik.

Nekem ez a véleményem.

Gondolom most megint lepontozol, de sebaj.

2010. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát így már más,hogy veleszületett intelligencia,akkor mégsem a szüleinktől örököljük az eszünket,megnyugtató.Köszönöm a választ.
2010. ápr. 5. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem az iskola teszi az embert. Én ismerek egyetemet végzettet, aki olyan sötét mint a vakablak, és ismerek kukásautó söfőrt, akinek az intelligenciáját sok egyetemista is megirigyelhetné. Szóval szerintem is van "veleszületett okosság" vagy hogy mondjam.

Egyébként ezen én is gondolkodtam, a mi babánk 9 hós, és elég sok mindent tud , nemrég írtam is egy kérdéshez hogy miket tud, és azt mondták hazudok, ez megint egy csodagyerek. Pedig isten látja lelkemet nem hazudtam, ami a kiskönyvben az 1 évesekhez van írva, azt majdnem mind tudja. És azon gondolkodtam, hogy ez azért van mert nagyon sokat foglalkozunk vele, (egy percre sincs egyedül, mindig foglalkozik vele valaki) vagy ilyen okosnak született? :D :D

2010. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!