Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keszthelyen vagy ahhoz közel...

Keszthelyen vagy ahhoz közel lakó anyukák vannak itt?

Figyelt kérdés
Hol laktok és mennyi idős a babátok? Kinél szültetek Keszthelyen?
2010. ápr. 4. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
5 éves és 18 hónapos és mindkettő fiú. Dr. Hasmat volt az orvosom én csak dicsérni tudom, de van aki meg panaszkodott rá.
2010. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Falun lakom, 12 km kb Keszthely. Igaz már Somogy megye éppen, de Marcalit inkább nem választanám. Szóval ebből és más okból is Keszthelyen szültem 2008 nov 14-én a lányomat a Göndöcs dokinál, és most 17 hetes vagyok ikrekkel, most is hozzá járok. És te?
2010. ápr. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20 km-re lakom Keszthelytől.kisfiam 7 hós és a Szegődi doktornál szültem.és Te merre laksz?Babád mennyi idős és kinél szültél?

/S/

2010. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én Kesztely mellett 10 km-re, már szintén Somogy. Pap Ervin doktornál szültem, maximálisan meg voltam/vagyok elégedve vele.

Második válaszolóm! Ismerlek... :)

Az én kislányomat is úgy hívják, mint a tiedet, és ugyanúgy osztálytársak lesznek, mint mi voltunk. Így biztosan kitalálod! :):) )

2010. ápr. 5. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ó szia! Te is itt vagy? Én nagyon szeretem ezt az oldalt. Ha már nem nagyon lehet kimozdulni. Láttam a lányod iwiw-en, nagyon szép kiscsaj. Hihetetlen, hogy mindjárt egy éves, nem? Úgy megy az idő! Én meg már megint mindjárt félidős leszek. Remélem találkozunk majd, ha más nem búcsún nálatok.
2010. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Akkor találtam rá erre az oldalra, mikor még terhes voltam. Függő ugyan nem vagyok, de el szoktam olvasni a kérdéseket. Én is remélem, hogy találkozunk! Vigyázz magadra nagyon, vagyis mindhármótokra! :) :) :)

(Anyukádék voltak ma nálunk, láttam őket az ablakból.)

2010. ápr. 6. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!