Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háromnapos láznál már első...

Háromnapos láznál már első nap tudtad, hogy erről van szó?

Figyelt kérdés

11 hónapos lányom ma reggel lázasan ébredt ami estér 39,4 lett (levonva).

Más tünete nincsen.


2010. ápr. 4. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Párom rögtön tudja de én csak akkor mikormár lázas lett.

Ezt ugy értem hogy elötte szol egy nappal hogy lázas lesz és általában estére vagy másnapra tényleg belázasodik.Én viszont csak akkor tudom meg mikor már lázas lett.

2010. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem olyan rég nekünk is volt, de nem gondoltam a 3 napos lázra!

Orvosnak nem szoltam, mert semmi tünet nem volt a lázon kívűl, jó kedvű volt a baba és evett is rendesen.

Aztán a doki jött kb 2 hét múlva és megemlítettem Neki azt mondta, hogy a fogzás miatt gyengébb az immunrendszer és könnyen benyal a baba bármit, akár otthon a padlóról is!

Nekünk 38.5 fölé nem ment a hőmérséklet! A 39 felettinél

talán hívd fel az orvost!

2010. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Voltam vele az ügyeleten akkor még csak 38.2 volt, mire haza értünk 39,4 lett.Visszahívtam de csak ugyan azt mondta el.

Este felkeltsem megmérni a lázát?

2010. ápr. 4. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze!Szerintem mérd!
2010. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia,igen mindenképpen mérd a lázát mert ez nagyon magas!törölközőbe csavard be,vagy vidd el hűtőfürdőzni ha a kúp nem viszi le a lázát
2010. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van itthon az Aegon-tól minta lázmérő szívescskénk (baba lázfigyelő kártya), amit a testére kell tapasztani és azon tudom álmában is ellenőrizni a testhőjét. Nem pontos értéket mutat, de arra jó, hogy jelzi, magas láza van-e, vagy csak hőemelkedése és ezek alapján meg is mérhetem a lázát, ha úgy jelez, de nem muszáj feleslegesen megzavarnom a lázát.
2010. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy van a kisbeteg?

Remélem jobban van már!

2010. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!